Bicep wydaje nowy singiel i zapowiada koncert online na żywo

News
Bicep ostro krytykują innych muzyków

W nowym utworze irlandzkiego duetu Bicep występuje wokalistka Clara La San. Posłuchajcie.

Bicep – jest trzeci singiel z nadchodzącej płyty

Saku to najnowszy singiel z nadchodzącego drugiego albumu północnoirlandzkiego duetu, Isles, który ukaże się w styczniu nakładem labelu Ninja Tune. Gościnnie zaśpiewała na nim wokalistka Clara La San.

Bicep twierdzą, że Saku w dużej mierze inspirowany jest footworkiem, R&B z lat 90-tych i klasycznym IDM. Duet wydał już dwa inne single z Isles: Apricots – w październiku i Atlas w maju.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bicep – Saku 

Bicep ogłosili również coś, co nazywają „rozszerzonym występem na żywo”, który będzie transmitowany w Internecie 26 lutego 2021 roku. Zostanie on sfilmowany w Londynie i usłyszymy podczas jego trwania utwory z najnowszego albumu zespołu, jak również różne rarytasy. Wirtualne bilety na koncert można już kupować pod tym adresem.

Bicep – czy duet powtórzy sukces debiutu?

Isles to drugi album pochodzącego z Belfastu, związanego z Londynem duetu. Matt McBriar i Andy Ferguson, zadebiutowali w 2018 roku znakomitym krążkiem zatytułowanym po prostu Bicep, dzięki któremu zyskali dużą rozpoznawalność. Ich pierwszy krążek dla Ninja Tune dotarł do TOP 20 brytyjskiej listy przebojów, a przez magazyn Mixmag został wybrany Albumem Roku. Bicep są również ambasadorami Youth Music, organizacji charytatywnej działającej na rzecz zmiany życia młodych ludzi poprzez muzykę i produkcję muzyczną.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →