Poté wydał EP-kę, a za chwilę zagra w Polsce przed Bonobo. Czego się spodziewać?

Fot. Ussi’n Yala
News
Pote, Bonobo

„Protegowany Bonobo", jak nazywany jest Sylvern Mathurin, już w listopadzie zawita do Polski w ramach Fragments Live Tour z udziałem Bonobo. Zanim urodzony w St. Lucia artysta odwiedzi nasz kraj, chwilę wcześniej wypuścił w świat swoje najnowsze wydawnictwo. Jak brzmi Poté na Pink Fire Theory?

Ogłoszenie nazwiska supportującego Bonobo w trakcie polskiej minitrasy mogło co niektórych zdziwić. Słowo kluczowe: „niektórych”, bowiem nikłe były szanse na to, że Poté i jego muzyka są dla fanów twórczości tego pierwszego anonimowe. Artyści mieli w przeszłości okazję do współdzielenia sceny, a sam Mathurin jest od niedawna podopiecznym Simona Greena za sprawą wydanego w wytwórni Outlier krążka A Tenuous Tale of Her.

Czytaj również: Protegowany Bonobo, który nie wziął się znikąd. Kim jest Poté?

Poté. Akt wolności

Pół roku później Poté w swojej najnowszej płycie kontynuuje mieszankę muzycznych wpływów i prezentuje swoje umiejętności produkcyjne na najwyższym poziomie. Jak sam przyznaje, jego muzyczne wcielenie jest otwarte do granic możliwości. Celowo nie mówi o nim zbyt wiele. Jako słuchacze mamy się cieszyć z jego obecności, ponieważ „teraz należy także do nas”:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wszystkie utwory (zwłaszcza Say Too Much) służą mi jako moje karteczki samoprzylepne na łazienkowym lustrze. To moje przypomnienie, aby być otwartym na miłość i świat ze wszystkimi jego złożonościami i ranami, które może nieść. Ta muzyka to ja dokumentujący tę podróż, to akt wolności.

Poté na Pink Fire Theory po raz kolejny przedstawia się w poetyckim świetle. W ulubiony dla siebie sposób oba utwory wzbogaca eterycznymi wokalami sunącymi po euforycznej, rytmicznej melodii, podkreślając emocjonalną naturę miniwydawnictwa zasilającego jego własny label, Versicolor.

Poté w Polsce. Kup bilety

Przypominamy, że trasa koncertowa Bonobo z udziałem Poté rozpocznie się 22.11 we wrocławskiej Hali Stulecia. Dzień później artyści wystąpią w Krakowie w Tauron Arena Kraków, a 25.11 w Atlas Arena. Bilety dostępne są na Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →