Oliver Huntemann zagra w Sfinks700

Eventpromo
Oliver Huntemann

Oliver Huntemann to prawdziwy "klasyk" muzyki elektronicznej. Już niedługo będziecie mogli usłyszeć go w sopockim Sfinks700.

Oliver Huntemann – dwie dekady na scenie techno

Oliver Huntemann swoją muzyczną ścieżkę rozpoczął już ponad 20 lat temu. Teraz uchodzi za jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci sceny techno na świecie. Artysta na swoim koncie ma 5 albumów długogrających i niezliczoną liczbę EPek oraz składanek. Jeśli jest jakaś postać, którą określić można mianem ojca współczesnego brzmienia klubowego, to bez wahania postawiłbym na Olivera Huntemann’a.

Oliver Huntemann – Rotlicht

04

Pochodzący z Hanoweru muzyk jest również autorem wielu remiksów. O jego formacie najlepiej świadczą te wykonane dla takich gwiazd jak Depeche Mode, Underworld czy The Chemical Brothers.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Depeche Mode – Everything Counts (Oliver Huntemann & Stephan Bodzin remix)

Od 2014 roku prowadzi również swoją własną oficynę wydawniczą – Senso Sounds. W ramach jej działalności swoje najnowsze kawałki wydawały takie postaci jak Lilly Palmer, Teenage Mutants czy Hidden Empire. Jeśli nie czytaliście jeszcze naszego wywiadu z Olivierem Huntemannem, to zapraszamy do lektury!

Oliver Huntemann w Sopocie, 14 marca – bilety

Oliver Huntemann wystąpi w sopockim Sfinks700 14 marca. Jeśli wasze serduszko, podobnie jak moje, pracuje w tempie 130 bpm, to nie możecie przegapić tego występu. Bilety dostępne na Biletomat.pl.

SFINKS700: OLIVER HUNTEMANN

Biletomat.pl
45 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →