Circus Inferno powróci do Tamy

fot. Circus Inferno / SQ
Eventpromo
circus sq

I to jest news! Kultowy cykl Circus Inferno powraca do Poznania po ponad czteroletniej przerwie. Gwiazdą nadchodzącej imprezy, która odbędzie się w klubie Tama, będzie uznany DJ i producent Oliver Huntemann.

Circus Inferno – nowe rozdanie!

Przez lata cykl Circus Inferno słynął z wielkiego rozmachu swojej produkcji – imponujące pokazy wizualne oraz czołowi artyści sceny melodic techno (m.in. Mano Le Tough, Scuba, Michael Mayer) byli przepisem na sukces. Niezapomniane imprezy odbywały się przez lata w legendarnych poznańskich miejscówkach – Starej Rzeźni, a ostatnia miała miejsce w klubie SQ 17 listopada 2018 roku. Nareszcie po długiej przerwie powróci dziki korowód barwnych osobliwości!

[Aftermovie] SQ pres. Circus Inferno: Closing! @ Stara Rzeznia, Poznan, Poland [june 2017]

Mistrzowie didżejskich ceremonii, scenografie zachwycające tłumy niczym tancerki na linie, ziejące ogniem wizualizacje, akrobaci danceflooru i dźwięki skaczące przez płonące obręcze. Ta wyjątkowa cyrkowa arena odrodzi się dla Was w Tamie!

– zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Wielki comeback Circus Inferno zainauguruje legendarny hamburski DJ i producent, reprezentant takich oficyn wydawniczych jak Confused Recordings czy Ideal Audio, Oliver Huntemann, a wraz z nim na scenie pojawią się znani reprezentanci polskiej sceny klubowej: rezydent trójmiejskiego Sfinks700 oraz DJ-ka Lulu Malina. O stronę artystyczno-wizualną zadba Maria Kompf.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oliver Huntemann – Live at Aurum, Aurich | Culture Club

Zobacz także: Grupowe Zachwyty, czyli autorski ranking najlepszych polskich płyt z elektroniką

Circus Inferno – kiedy?

Jesteście gotowi na cyrkowe przeobrażenie niczym w filmach Felliniego? Wielki powrót Circus Inferno już 4 lutego w poznańskim klubie Tama. Bilety pojawią się wkrótce w sprzedaży na Biletomat.pl.

[Aftermovie] XI Urodziny SQ pres. CIRCUS INFERNO with SCUBA! @ Stara Rzeźnia, Poznan [10.11.2016]Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →