Oliver Huntemann zagra w Polsce. Znamy datę i miejsce wydarzenia

fot. facebook.com/OliverHuntemannOFC
Eventpromo
Oliver Huntemann

Projekt Pralnia wraca do macierzy. To właśnie pod ich banderą od lat organizowane są w Polsce największe i najlepsze imprezy klubowe na rodzimym podwórku. Kolejny event zaplanowany jest na 11 lutego, w roli głównej zagra powracający do Wrocławia Oliver Huntemann.

Projekt Pralnia. Reaktywacja platformy z topowymi imprezami

Noworoczny sezon klubowy rozkręca się nam na dobre. Nikogo nie może już dziwić fakt, że Polskę regularnie odwiedzają największe nazwiska ze świata tanecznej muzyki elektronicznej. We Wrocławiu raz na jakiś czas uruchamiana zostaje machina o nazwie Projekt Pralnia, sprowadzająca do miasta najważniejszych artystów w asyście topowej produkcji w naszym kraju. Oliver Huntemann to artysta, który 24 marca 2014 wyznaczył nowe standardy imprez klubowych dla stolicy Dolnego Śląska. Teraz po blisko 10 latach Oliver otworzy nowy rozdział Projektu Pralnia.

Pomysł na kolejną imprezę wpadł bardzo spontanicznie. Ostatnie kilka miesięcy odpoczywałem od organizacji imprez, w końcu poczułem, że jestem już na to gotowy. W biurze zastanawialiśmy się kogo zaprosić na nasz nadchodzący event – Oliver Huntemann był właściwie pierwszym wyborem. To on otwierał z nami dużą Pralnię w 2014 roku, gdzie sama impreza odbiła się bardzo dobrym feedback’iem, także wśród ludzi spoza Wrocławia. W produkcje zaangażują się sprawdzeni Pralniowi żołnierze, szykujemy też coś specjalnego pod kątem oświetlenia sali.

– Rodrigezz
Oliver Huntemann
fot. facebook.com/OliverHuntemannOFC

Oliver Huntemann swoją muzyczną ścieżkę rozpoczął już ponad 20 lat temu. Teraz uchodzi za jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci sceny techno na świecie. Artysta na swoim koncie ma 5 albumów długogrających i niezliczoną liczbę EPek oraz składanek. 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Oliver Huntemann: „Chciałbym, żeby chodziło tylko o muzykę” – wywiad

Pochodzący z Hanoweru muzyk jest również autorem wielu remiksów. O jego formacie najlepiej świadczą te wykonane dla takich gwiazd jak Depeche Mode, Underworld czy The Chemical Brothers. Od 2014 roku prowadzi również swoją własną oficynę wydawniczą – Senso Sounds. W ramach jej działalności swoje najnowsze kawałki wydawały takie postaci jak Lilly Palmer, Teenage Mutants czy Hidden Empire

Oliver Huntemann – Live at Aurum, Aurich | Culture Club

Od 2016 roku jego rezydentura w Watergate rozświetla berlińskie życie nocne. Oliver jednak regularnie opuszcza europejską stolice klubową odwiedzając najważniejsze festiwale i kluby na całym świecie. Do Polski przyjeżdżał kilkukrotnie, pojawił się m.in. na Audioriver Festival, w Smolnej czy Tamie. Zaklęte Rewiry we Wrocławiu kolejnym przystankiem na międzynarodowej trasie Huntemanna.

Oliver Huntemann w Polsce – gdzie dostać bilety?

Wejściówki na imprezę z Oliverem Huntemann’em w roli głównej, która odbędzie się we wrocławskiej Pralni otrzymamy za pośrednictwem portalu Biletomat.pl. Bilety z pierwszej puli w cenie 49 złotych rozeszły się jak ciepłe bułeczki. W sprzedaży widnieje obecnie druga pula opiewająca na 69 złotych – wlotki w tej cenie dostępne do wyczerpania puli bądź najpóźniej do 6 lutego. Circus Inferno! z Oliver Huntemannem w poznańskiej Tamie (4 lutego) został całkowicie wyprzedany – wszystko wskazuje, że podobno „los” spotka także wrocławski event.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →