Projekt Pralnia: w sekretnej lokalizacji wystąpi duet Woo York

fot. Materiały prasowe
Eventpromo
Projekt Pralnia zabierze Was w podróż w nieznane

Nadchodzi kolejne wyjątkowe wydarzenie Projektu Pralnia, na którego potrzeby organizatorzy znaleźli nieznany nikomu wcześniej obiekt.

Projekt Pralnia zabierze Was w podróż w nieznane

Wyjątkowa formuła SECRET LOCATION, którą powołali do życia panowie z Projektu Pralnia, powiększa się o kolejną imprezę. 29 października w centrum Wrocławia powstanie PRZYSTANEK (P), którego usytuowanie będą znały tylko osoby posiadające bilety. Z tego punktu, specjalne autobusy będą odbierały Was o konkretnych godzinach i przewoziły do miejsca docelowego. Dodamy tylko, że punkt docelowy, choć na totalnym odludziu, znajduje się mniej niż 4 km od placu Dominikańskiego. Tyle o lokalizacji.

Na miejscu będą czekać na Was występy takich wykonawców, jak: Woo York i Bezkres. Kolejni artyści mają zostać ogłoszeni jeszcze w tym tygodniu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

fot. Materiały promocyjne

Wykonawcy

Woo York to dwaj ukraińscy producenci i live-performerzy, którzy od kilku lat podbijają scenę melodyjnymi brzmieniami techno. Duet zyskał sławę dzięki świetnym wydawnictwom m.in. w Life and Death, Afterlife Dystopian i Drumcode oraz tak znakomicie przyjętym produkcjom, jak Poseidon, The Valley Of Songs czy Distance.

Beskres to inicjatywa dwójki z trzech przedstawicieli jednego z najbardziej znanych polskich zespołów – KAMP!. Inspiracje czerpane na przestrzeni długoletniej działalności grupy oraz otwartość na nowe brzmienia złożyły się w całość projektu djskiego, w skład którego wchodzą Michał SłodowyRadek Krzyżanowski. Beskres daje wyraz ich zamiłowaniu do mocniejszych gatunków muzycznych, który w połączeniu z wrażliwością znaną z koncertów oraz dużą inspiracją płynącą z natury daje oryginalny muzyczny mix określany przez nich samych jako Romantic Techno.

Ze względu na charakter imprezy SECRET LOCATION nie będzie możliwości zakupu biletu na miejscu, ponieważ miejsce nie zostanie w żaden sposób podane uczestnikom. Impreza odbędzie się w klimacie Meksykańskiego święta DIA DE LOS MUERTOS, czyli w otoczeniu barwnych strojów i dekoracji.

After Party

Nie ma dobrej imprezy halloweenowej bez afterku. Dlatego też organizatorzy wydarzenia zachęcają, żeby po wszystkim brać taksówkę i przyjechać do klubu Transformator, gdzie zagrają: Anna Borsuk, Kamil Borowicz, KOREA i Dżony Dep. Wejściówki dla osób z opaską – 10 zł dla wszystkich innych – 20 zł.

fot. Materialy promocyjne

Bilety

Wejściówki na występ Woo York możecie kupić bilety w przedsprzedaży na stronie Biletomat.pl. Obecna cena biletu to 99 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →