KAMP! z nowym projektem ZOBACZ VIDEO

News Muzyka Film

Już jakiś czas temu Michał Słodowy i Radek Krzyżanowski, członkowie zespołu KAMP!, nominowanego w plebiscycie Munoludy 2018, podjęli nowy, stricte dj-ski projekt.

Ich mix, w klimacie przez nich samych określanych jako Romantic Techno, mogliście usłyszeć m. in. na ostatnim Technoranku w Warszawie.

Panowie postanowili pójść o krok dalej, nadając inicjatywie nowe miano – Beskres. Ma ono w zamyśle kojarzyć się z dodatkową energią płynącą z natury i inspiracją do łączenia melodyjnych dźwięków.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dlaczego nie „Bezkres”? Sami autorzy pozostawiają genezę w tajemnicy, ale podkreślają, że nazwa ta powstała nieprzypadkowo.

Michał i Radek przywitali się z fanami w najlepszej możliwej formie. Podczas Sound Project w Alpach, gdzie zagrali także Łąki Łan, The Dumplings oraz Ten Typ Mes, zaprezentowali ponad godzinnego seta, a całość uwieczniona została na live streamie.

Trzeba przyznać, że widoki w Serre Chevalier zapierają dech w piersi, a materiał został zrealizowany na najwyższym poziomie.

Zespół zaprezentuje swój nowy projekt 13 kwietnia w krakowskim Prozaku.

Tymczasem jako KAMP! będziemy mogli ich usłyszeć 6 czerwca podczas Fort Fest Carnaval 2019.

Biletomat.pl
149 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →