To już koniec serii „Elements”, czyli wspólnego projektu Dubfire oraz Olivera Huntemanna

fot. BPM Festival 2017
News
Dubfire-B2B-Oliver-Huntemann

Po aż 8-letniej wydawniczej przerwie Dubfire oraz Oliver Huntemann ponownie wydali wspólną EP-kę. Posłuchajcie ostatniego miniwydawnictwa duetu - Amor - który zamyka ich dwunastoletnią, pięcioczęściową serię Elements.

Dubfire & Oliver Huntemann – koniec serii

Udana seria uznanych didżejów i producentów rozpoczęła się w jeszcze przed wydaniem pierwszego minialbumu z serii Elements, bowiem już w 2008 roku, kiedy będący na fali hanowerski didżej i producent Oliver Huntemann zdecydował się na współpracę z Dubfire, czego wynikiem był wspólny kawałek Dios, który odniósł ogromny sukces.

Dubfire & Oliver Huntemann – Dios

Po wydaniu EP-ki Fuego w 2010 roku Dubfire i Oliver Huntemann nagrywali razem regularnie przez cztery lata. Do tej pory powstały cztery miniwydawnictwa z serii Elements.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dubfire & Oliver Huntemann – Fuego (Original Mix)

Koniecznie sprawdź: Munocast 014: daisy cutter & naked relaxing: „Nie należy mylić networkingu z kolesiostwem”

Piąta i ostatnia część serii, czyli wydany po długiej przerwie Amor, prezentuje trzy różne wersje tytułowego utworu. Devoción Mix jest ciężkim i atmosferycznym utworem z pazurem electro, który dobrze znamy z końcówki lat 2000. Z kolei Pasión Mix jest jeszcze bardziej progresywny z warstwowymi, zsynchronizowanymi fragmentami wokalu i dość skomplikowanymi dźwiękami perkusji. EP-kę oraz całą serię zamyka Rechazo Mix – techno kawałek z pewnymi melodyjnymi sztuczkami inspirowanymi brzmieniem Bliskiego Wschodu, co nadaje tytułowemu utworowi zupełnie nową dynamikę.

Wydawnictwo jest dostępne do nabycia w wersji cyfrowej na Beatporcie w cenie ok. 4 dolarów.

Dubfire & Oliver Huntemann – Amor (Devoción Mix)

Sprawdź także: Selekcja: KOREA. Taneczny ładunek wybuchowy

Dubfire & Oliver Huntemann – Amor – tracklista

  1. Amor (Devoción Mix)
  2. Amor (Pasión Mix)
  3. Amor (Rechazo Mix)

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →