Odszedł Andy Fletcher z Depeche Mode

facebook.com/andrewfletcher
News
Andy Fletcher

Szokująca wiadomość dotarła do nas dziś wieczorem. W wieku 60 lat zmarł legendarny Andy "Fletch" Fletcher, członek zespołu Depeche Mode.

O śmierci Andy’ego Fletchera poinformował sam zespół za pośrednictwem swoich kont w mediach społecznościowych.

Andy Fletcher. Cztery dekady z Depeche Mode

Urodzony w 1961 roku Andy Fletcher był jednym z założycieli grupy Depeche Mode. Formacja powstała w 1980 roku. Wcześniej muzyk wchodził w skład zespołów No Romance in China i Composition of Sound.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Razem z Dave’em Gahanem i Martinem Gore’em Andy Fletcher był jednym z trzech członków Depeche Mode, którzy znajdowali się w grupie nieprzerwanie od momentu jej powstania.

Depeche Mode – Black Celebration

Andy Fletcher nie żyje. Co z Depeche Mode?

Przyczyna śmierci artysty nie jest znana. Wobec odejścia Andy’ego Fletchera przyszłość Depeche Mode zdaje się stać pod znakiem zapytania. Do tej pory Dave Gahan i Martin Gore nie zabrali głosu na ten temat.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →