Depeche Mode przedstawiają pierwszy singiel z płyty 'Spirit’

Zapowiedzi

Nowa płyta legendarnej grupy, zatytułowana "Spirit", ukaże się już w przyszłym miesiącu. Polscy fani będą mogli nabyć ją jeszcze przed oficjalną premierą. Tymczasem słuchamy pierwszego singla.

Depeche Mode ogłosili premierę swojej nowej, 14. studyjnej płyty, zatytułowanej „Spirit„. Nowy materiał grupy ukaże się 17 marca nakładem należącej do Sony Music wytwórni Columbia. Promować go będzie singiel „Where’s The Revolution„. Album „Spirit” jest efektem współpracy zespołu z producentem Jamesem Fordem z Simian Mobile Disco, odpowiedzialnym też za płyty m.in. Foals, Florence & The Machine i Arctic Monkeys.

W ramach promocji płyty „Spirit” zespół wyruszy w światową trasę koncertową. Początek „Global Spirit Tour” odbędzie się 5 maja w Sztokholmie, a po serii występów na stadionach Europy, grupa przeniesie się do Ameryki Północnej i Południowej. W Polsce Depeche Mode wystąpią z jedynym koncertem 21 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Ostatnie bilety na to wydarzenie są jeszcze w sprzedaży.
Sony Music Poland i Empik zapraszają też polskich fanów Depeche Mode na specjalną imprezę, która odbędzie się 16 marca w warszawskim barzeStudio. Jej uczestnicy jako pierwsi w Polsce będą mogli nabyć płytę „Spirit” wraz dostępnym tylko tej nocy unikalnym zestawem gadżetów.
Depeche Mode – Spirit [Columbia / Sony Music]
Data wydania: 17.03.2017
Tracklista:
01. Going Backwards
02. Where’s the Revolution
03. The Worst Crime
04. Scum
05. You Move
06. Cover Me
07. Eternal
08. Poison Heart
09. So Much Love
10. Poorman
11. No More (This is the Last Time)
12. Fail
Dodatkowo w edycji Deluxe:
13. Cover Me (Alt Out)
14. Scum (Frenetic Mix)
15. Poison Heart (Tripped Mix)
16. Fail (Cinematic Cut)
17. So Much Love (Machine Mix)
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →