Obejrzyj występ Beskresu w Nowej Rezydencji

News

Na platformę YouTube trafił właśnie zapis video z letniego koncertu duetu Beskres w Krakowie. Zobaczcie.

Beskres w Nowej Rezydencji

Beskres to projekt Michała Słodowego i Radka Krzyżanowskiego, którzy na co dzień zasilają szeregi zespołu Kamp! Duet sam określa graną przez siebie muzykę mianem Romantic Techno.

Już teraz możecie zobaczyć, jak chłopaki radzą sobie na scenie. Na YouTube umieszczony został bowiem prawie godzinny występ Beskresu w krakowskiej Nowej Rezydencji, który odbył się podczas tegorocznych wakacji. Jest to idealny set na sylwestrową rozgrzewkę przed wejściem w Nowy Rok.

Beskres dj set by Kamp! – Live at Nowa Rezydencja

Oprócz tego zachęcamy was również do zapoznania się ze świeżym wywiadem video z duetem. Dowiecie się z niego m.in. kiedy i dlaczego powstał Beskres, jaki wpływ miał DJing na muzykę oraz co obecnie porabia wokalista Kamp!, Tomek Szpaderski. Materiał znajdziecie poniżej.

Beskres – wywiad


Nie tylko Beskres

W grudniu pojawił się nowy singiel Kamp o tytule Huset. Teledysk do tego utworu zrealizowany został przez Dorotę Szulc i Jakuba Błędowskiego.

KAMP! – Huset 

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Selekcja: Beskres dla Muno.pl. Podążając za „romantic techno”

31 stycznia 2020
Obejrzyj występ Beskresu w Nowej Rezydencji

KAMP! z nowym projektem ZOBACZ VIDEO

10 kwietnia 2019
Obejrzyj występ Beskresu w Nowej Rezydencji

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.