Kamp! prezentuje nowy teledysk

News
Kamp przywołuje ducha wakacji

Tęsknicie za latem? W spacer po plaży i lesie w asyście ciepłych promieni słońca zabierze was w swoim najnowszym wideoklipie do utworu Huset zespół Kamp!

Kamp! przywołuje ducha wakacji

Na platformie YouTube wylądował już najnowszy klip do utworu Huset elektronicznego tria Kamp! Obraz zrealizowany przez Dorotę Szulc i Jakuba Błędowskiego jest finalnym rezultatem sesji przeprowadzonej dla festiwalu Salt Wave Festival. SWF to butikowy event muzyczny odbywający się pod koniec sierpnia w Jastarni, który powstał z myślą o muzycznym, niespiesznym i chillowym pożegnaniu wakacji.

Kamp! – Huset

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Z roku 2020 niewiele jest muzycznych wspomnień godnych zapamiętania, ale videosesja zrealizowana przez Salt Wave Festival to jeden z mocniejszych punktów zeszłego lata. Dzięki Good Taste Production za pomysł, wsparcie i realizację!  – napisali w informacji prasowej członkowie Kamp!

Singiel, do którego powstał teledysk – Huset, swoją premierą miał 4 grudnia. Utwór można odsłuchać w serwisach streamingowych. Ostatnia studyjna płyta Kamp! Dare ukazała się w 2018 roku. Rok później zespół wydał swój pierwszy album live, na którym znalazł się zapis letnich występów na Ulicy Elektryków i na Fest Festivalu.

KAMP! LIVE

Sprawdźcie także: Kamp!: „W czasie pandemii musieliśmy zmienić mocno tok myślenia o promocji naszej muzyki” – wywiadPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →