Kamp! prezentuje nowy teledysk

News
Kamp przywołuje ducha wakacji

Tęsknicie za latem? W spacer po plaży i lesie w asyście ciepłych promieni słońca zabierze was w swoim najnowszym wideoklipie do utworu Huset zespół Kamp!

Kamp! przywołuje ducha wakacji

Na platformie YouTube wylądował już najnowszy klip do utworu Huset elektronicznego tria Kamp! Obraz zrealizowany przez Dorotę Szulc i Jakuba Błędowskiego jest finalnym rezultatem sesji przeprowadzonej dla festiwalu Salt Wave Festival. SWF to butikowy event muzyczny odbywający się pod koniec sierpnia w Jastarni, który powstał z myślą o muzycznym, niespiesznym i chillowym pożegnaniu wakacji.

Kamp! – Huset

Z roku 2020 niewiele jest muzycznych wspomnień godnych zapamiętania, ale videosesja zrealizowana przez Salt Wave Festival to jeden z mocniejszych punktów zeszłego lata. Dzięki Good Taste Production za pomysł, wsparcie i realizację!  – napisali w informacji prasowej członkowie Kamp!

Singiel, do którego powstał teledysk – Huset, swoją premierą miał 4 grudnia. Utwór można odsłuchać w serwisach streamingowych. Ostatnia studyjna płyta Kamp! Dare ukazała się w 2018 roku. Rok później zespół wydał swój pierwszy album live, na którym znalazł się zapis letnich występów na Ulicy Elektryków i na Fest Festivalu.

KAMP! LIVE

Sprawdźcie także: Kamp!: „W czasie pandemii musieliśmy zmienić mocno tok myślenia o promocji naszej muzyki” – wywiad

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


1/3 Kamp! wchodzi do świata techno – pierwszy release od La Giang!

19 czerwca 2020
Kamp! prezentuje nowy teledysk

Kamp! interpretuje klasyk Molesty

11 sierpnia 2020
Kamp! prezentuje nowy teledysk

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.