Kamp! interpretuje klasyk Molesty

News

Zespół Kamp! zaprezentował własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach projektu Lech Music: Festiwale Inaczej. Posłuchajcie utworu Wiedziałem, że tak będzie w elektronicznym wydaniu.

Lech Music: Festiwale Inaczej – letnie klasyki polskiego hip-hopu w nowych interpretacjach

Lech Music: Festiwale Inaczej to projekt realizowany przez markę Lech, wspólnie z wytwórnią Alkopoligamia, odpowiedzialną za koncept Albo Inaczej. Ma on na celu dostarczenie festiwalowych emocji w czasach bez festiwali. W projekcie wzięło udział 10 polskich artystów, z których 5 wzięło na warsztat letnie klasyki polskiego hip-hopu, przedstawiając je w nowej, zaskakującej interpretacji.

Wszystkie kawałki zostaną wydane w formie kolekcjonerskiej płyty winylowej, którą można już zamawiać w sklepie Alkopoligamii. Każdy zakupiony krążek to także wsparcie fundacji WOŚP. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 27 sierpnia. Dodatkowo, w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej odbędzie się także wyjątkowy koncert.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kamp! interpretuje klasyk Molesty w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej

Kamp! w nowej interpretacji klasyka Molesty Ewenement

Wiedziałem, że tak będzie to czwarty i przedostatni singiel promujący krążek Albo Inaczej – Lech Music: Festiwale Inaczej. Wcześniej nowych wersji doczekały się utwory: Studio, Scena, Łóżko Tego Typa Mesa w wykonaniu Natalii Przybysz, Boy Voyage od Otsochodzi w interpretacji Łąki Łan oraz Miasto Słońca Eldo zaprezentowane przez Kwiat Jabłoni.

Zespół Kamp! dając sobie przestrzeń na zabawę muzyką i nieograniczoną improwizację, postawił na pulsujące, taneczne brzmienia, w których zakocha się niejeden miłośnik elektronicznych aranżacji.

Kamp! interpretuje klasyk Molesty

fot. Przemek Chudkiewicz

Singiel Molesty Ewenement w ich wykonaniu doczekał się także oficjalnego teledysku. Sprawdźcie:

Albo Inaczej – Kamp! – Wiedziałem, że tak będzie – Lech Music 2020

Ostatni singiel Lech Music: Festiwale Inaczej poznamy już 17 sierpnia.

Sprawdźcie także: Kamp!: „W czasie pandemii musieliśmy zmienić mocno tok myślenia o promocji naszej muzyki” – wywiad

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →