Nowy Jork na ostatniej prostej wyjścia z całkowitego lockdwonu

Fot. Photo Spirit / Shutterstock
News
Central Park, Nowy Jork, Festiwal

Nawet 60 tysięcy osób na festiwalu muzycznym w 2021 roku? Wszystko na to wskazuje. Według wstępnych doniesień największa jak dotąd postpandemiczna impreza ma odbyć się w sierpniu w nowojorskim Central Parku. Wstępne plany festiwalu zostały ogłoszone przez burmistrza Nowego Jorku, Bill de Blasio.

Stan Nowy Jork jest na dobrej drodze do całkowitego wyjścia z lockdownu. W ramach zniesionych w zeszłym tygodniu ograniczeń, wszystkie kluby i instytucje kultury mają być przygotowane do otwarcia z maksymalną liczbą uczestników.

Central Park, Nowy Jork, Festiwal,

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. CBS New York

Central Park. Największy festiwal tego lata?

Za miejsce festiwalu nieoficjalnie wybrano The Great Lawn. Mieszczący boisko do piłki nożnej i cztery boiska do koszykówki „trawnik” o powierzchni 14 akrów posiada dodatkowo aż osiem boisk baseballowych. Festiwal określanym mianem „The Official NYC Homecoming Concert in Central Park” będzie pierwszym powrotem muzyki na żywo w mieście na tak wielką skalę.

Ten koncert będzie okazją, która zdarza się raz w życiu. To będzie niesamowity line-up. Impreza będzie czym, czego do tej pory nie widzieliście w Nowym Jorku.

– mówi Bill de Balsio o wydarzeniu

Na dwa miesiące przed wydarzeniem, żaden artysta póki co nie został oficjalnie potwierdzony. Zdaniem producenta Clive’a Davisa, który pomaga w organizacji wydarzenia, szykowanych na jest 8 dużych nazwisk. Bilety na imprezę będą w większości darmowe, ponieważ 70 procent biletów jest przeznaczonych wyłącznie dla osób zaszczepionych. Pozostałe bilety będą przeznaczone dla osób bez szczepionek i VIP-ów. Uczestnicy, którzy są zaszczepieni, będą mogli uczestniczyć w wydarzeniu bez masek i dystansu społecznego.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →