Nowe daty koncertów Netsky’ego w Warszawie i we Wrocławiu

Eventpromo News
Koncerty Netsky'ego w Warszawie i we Wrocławiu

Ze względu na sytuację w kraju, spowodowaną COVID-19, dwa polskie koncerty Netsky'ego zostały przełożone po raz trzeci. Agencja illegalbreaks właśnie ogłosiła nowe daty występów Belga we Wrocławiu i Warszawie.

Netsky w Polsce na dwóch koncertach

Początek zeszłorocznej jesieni był malutkim światełkiem w koncertowym tunelu, kiedy to illegalbreaks ogłosili dwa listopadowe koncerty Netsky’ego w Polsce, promujące jego zeszłoroczny album w Hospital Records, Second Nature.

Netsky powraca z nowym albumem dla Hospital Records

Szczere uśmiechy i zachwyty polskich fanów drum & bass, bardzo szybko zostały zastąpione złością i smutkiem, ponieważ organizatorzy zostali zmuszeni przenieść warszawskie i wrocławskie show na kwiecień.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Patrząc aktualnie na sytuację naszego kraju, mało kto łudził się, że Netsky zagra w Polsce przed wakacjami, dlatego też oba występy belgijskiego producenta zostały ponownie przeniesione.

Nowe daty koncertów Netsky w Warszawie i we Wrocławiu

Obserwując branżę eventową na całym świecie, jest spora szansa, że w połowie lub drugiej części 2021 roku będzie w Polsce można organizować koncerty z prawdziwego zdarzenia.

Za przykład mogą posłużyć tutaj cała Wielka Brytania, która szykuje się do rozpoczęcia festiwalowego lata rodem z czasów przedpandemicznych oraz światowy gigant Insomniac Events – tegoroczne EDC Las Vegas, dziennie odwiedzane przez 200 000 osób, odbędzie się ze zredukowaną o 50% pojemnością w przyszłym miesiącu i potrwa dwa weekendy.

Według najnowszej informacji illegalbreaks, nowymi datami koncertów Netsky w Warszawie i we Wrocławiu są, kolejno, 10 i 11 września 2021.

Netsky na żywo z Nowej Zelandii

Nowa Zelandia i Australia to kraje, które jako pierwsze poradziły sobie z koronawirusem i wróciły do totalnej normalności, z uwzględnieniem koncertów i wydarzeń kulturowych.

12 marca 2021 roku, Netsky zagrał 360° seta dla ponad 10-tysięcznej publiczności w Auckland. Podczas podróży do Nowej Zalendii, drum & bassowemu producentowi towarzyszyli przedstawiciele UKF, którzy postanowili nagrać cały 80-minutowy występ Belga, w ramach swojej audycji UKF On Air.

Bilety na koncerty Netsky

Wejściówki na oba polskie DJ sety Netsky kupicie na stronie Biletomat.pl:

  • Netsky w Warszawie | Praga Centrum – BILETY
  • Netsky we Wrocławiu | Pralnia – BILETY

Netsky w Warszawie i we Wrocławiu

Biletomat.pl
79 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →