Wielka sobota dla fanów drum’n’bass

2 083
Wydarzenie
Wielka sobota dla fanów drum’n’bass

Netsky w Gdańsku czy Black Sun Empire w Krakowie? W najbliższą sobotę 18 kwietnia przed takim dylematem staną fani muzyki drum'n'bass, bowiem tego dnia odbędą się 2 duże eventy - Hospitality i Let It Roll On Tour.

Fani muzyki drum’n’bass z pewnością żałują, że w ten weekend nie mogą być w dwóch miejscach na raz. W Krakowie i Gdańsku odbędą się dwie duże imprezy z połamanymi beatami. 18 kwietnia miłośnicy tego gatunku staną przed wyborem: Hospitality czy Let it Roll on Tour?

GDAŃSK

Hospitality to znana i ceniona marka na imprezowym rynku, kojarzona z największymi nazwiskami muzyki drum’n’bass i słynnej wytwórni Hospital Records. Organizator wydarzenia, agencja Illegalbreaks, nie zawodzi i w tym roku, stwarzając maniakom dnb okazję do posłuchania na żywo plejady gwiazd w składzie: Netsky, London Elektricity, Mc Wrec, Greenhouse Effect i Cannabeatz!


KRAKÓW

Pierwsza impreza z cyklu Let it Roll On Tour w tym roku! Organizatorzy obiecują niezwykłą oprawę wizualną, za którą odpowiadają Elektro Moon Vision, oraz potężne nagłośnienie, które upora się z setami gwiazd drum’n’bass, a dokładniej Black Sun Empire (na zdjęciu głównym), Etherwood czy Prolixa. Supportować ich będzie duet One Way czyli sprawcy całego zamieszania. Posłuchajcie także ich podcastu dla Muno.pl tutaj!