Netsky powraca z nowym albumem dla Hospital Records

News

Jedna z niekwestionowanych gwiazd liquid drum’n’bass. Artysta, który wniósł ten gatunek na całkiem inny poziom, a jego numery po dziś dzień pamięta każdy fan elektroniki. Belgijski producent znany pod pseudonimem Netsky powraca z nowym albumem dla Hospital Records.

Netsky i jego początki

Swoją przygodę z muzyką zaczął od wrzucania jej na popularny serwis MySpace. W krótkim czasie jego utwory dostrzegli ludzie z Hospital Records, po czym zaprosili go do swojej siedziby w Londynie. Zaledwie kilka tygodni później miał już na swoim koncie pierwsze wydawnictwo w ów labelu, a jego kariera w szybko nabrała zawrotnego tempa. Trzy albumy studyjne, dziesiątki singli, oraz setki występów sprawiły, że stał się jedną z największych gwiazd współczesnego drum’n’bass’u. Memory Lane,  Love Has Gone czy remix Everyday to utwory, które po dziś dzień grają i nucą miliony ludzi na całym świecie. Z czasem nasz bohater zaczął grać także dubstep, house i hybrydy innych gatunków elektroniki. Po kilkuletniej przerwie od drum’n’bass’u, producent wraca z nowym albumem w dobrze znanym Hospital Records.

Rusko – Everyday (Netsky Remix)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Netsky – Memory Lane


Netsky z nowym albumem

netsky

Jak już wspominaliśmy, Netsky miał przerwę od muzyki drum’n’bass, z sukcesem eksperymentując z innymi gatunkami. Jego występ na zeszłorocznym Fest Festival 2019 zdecydowanie różnił się od tego, co zaprezentował na Audioriver w 2017 roku. Artysta wysłuchał głosu fanów i w związku z tym w 2020 powraca do gatunku, z którego jest najbardziej znany. I See The Future In Your Eyes to pierwszy singiel zapowiadający nowy materiał Belga. Tak jak mogliśmy się spodziewać po tym młodym artyście, najnowszy utwór to powrót do najlepszych lat. Wciąż nie jest znana oficjalna premiera całego krążka, jednak możemy spodziewać się go jeszcze tego lata.

Netsky – I See The Future In Your Eyes

Zobacz także: Setka najpopularniejszych artystów DJ Mag 2015.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →