Netsky w listopadzie wystąpi w dwóch polskich miastach

Eventpromo
Netsky

Netsky jest producentem z olbrzymią wyobraźnią, która sprawiła, że jego kawałki stały się już cytatami gatunku drum’n’bass. Na nowo wyznaczył reguły poruszania się w jego obrębie i postawił na własne, mocne interpretacje. Artysta już w listopadzie wystąpi w Warszawie oraz we Wrocławiu.

Netsky – gra, jak czuje

Pochodzi z Belgii, ale granice państw nie stanowią już dla niego żadnych przeszkód. Wybił się, przebił, no i został, wpisując się w kanon muzyki elektronicznej. Jak każdy artysta, który zrobił coś nowego i świeżego, Netsky zasmakował w popularności – może ją dalej swobodnie budować, lecąc na swojej pasji. Jest jednym z największych nazwisk obecnej sceny drum’n’bass i głosem, który pośrednio podyktował na niej obecne warunki. Może swobodnie rozdawać karty i właściwie robi to, nie musząc zbytnio się starać. Wystarczy, że sięgnie do swoich korzeni.

Netsky

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Netsky – wyczekany powrót

Jest czego wyglądać i na co oczekiwać. W tym roku artysta wypuścił kilka singli, które są zwiastunami nadchodzącego albumu – nagrywanego dla Hospital Records – pierwsze dobre wrażenie zostało odhaczone. Dostaliśmy trzy różne numery, które jednak łączą się charakterystyczną manierę Netsky’ego. Jego interpretacje drum’n’bassowej konwencji wciąż zaskakują, muzycznie przebija się tam głębinowy vibe – zgrabnie wpleciony, nigdy dominujący. Wierni fani producenta mogą zacierać ręce – do płyty coraz bliżej, a artysta zdaje się być w swojej szczytowej formie.

Netsky feat. Afronaut Zu – Blend

Netsky razy dwa

Producent jest doceniany na całym świecie i również u nas ma swoich zagorzałych zwolenników. Jedna impreza to za mało, dlatego Netsky wystąpi ze swoimi setami w dwóch polskich miastach. Podczas jego grania na pewno usłyszmy numery tak stare, jak i nowe, jeszcze nieopublikowane, a te z pewnością warto sprawdzić na żywo.

Netsky

Netsky – Warszawa, Wrocław – bilety

Wydarzenia organizowane są zgodnie z panującym obecnie reżimem sanitarnym. W trakcie eventu zostaną zastosowane wszelkie środki bezpieczeństwa. Ilość biletów na wydarzenie jest limitowana.

Netsky – 6 listopada, Pralnia, Wrocław – wejściówki są dostępne na stronie Biletomat.pl

Netsky – 7 listopada, Praga Centrum, Warszawa – wejściówki są dostępne na stronie Biletomat.plPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →