Not Dead Yet z Polski artystą tygodnia w progresywnym FRISKY Radio

Photo Art-work by Paweł Oświęcimski
News
Not Dead Yet z Polski artystą tygodnia w progresywnym FRISKY Radio

Dobra passa na świecie polskich muzyków sceny progressive- house trwa. Na naszych łamach czytaliście niedawno o sukcesach Krzysztofa Kupczakiewicza aka CREAM, w prestiżowym magazynie Progressive Astronaut przeczytacie materiały z Synthie i Deersky oraz najnowszy wywiad z Rafa’EL. Tymczasem artystą tygodnia we FRISKY Radio zostaje kolejny polski DJ – Not Dead Yet, który we wtorek, 23 listopada zagrał tam swojego dwugodzinnego seta.

Not Dead Yet – fascynacja muzyką elektroniczną we wczesnej młodości

Romuald Burdach aka Not Dead Yet urodził się w 1981 roku. Muzyka od zawsze była częścią jego życia. W dzieciństwie słuchał takich wykonawców jak Depeche Mode, Moby czy The Future Sound of London. Po przeprowadzce do Warszawy na studia medyczne, na stałe wkręcił się w stołeczny clubbing i bardziej undergroundowe brzmienia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Złota era progressive-house w Polsce

Było to w czasie złotej ery progressive house w latach 2000-2008. W końcu, po 20 latach słuchania i kolekcjonowania muzyki, po zdobyciu zawodu radiologa, po ślubie, po urodzeniu się naszego syna… zostałem DJ-em w gatunkach progressive house, melodic- i tech-house oraz szeroko pojętej elektroniki

Na jego muzykę mieli wpływ tacy artyści jak Orbital, Boards of Canada, Sasha, John Digweed, Yunus Guvenen, Henry Saiz, Guy J, Cid Inc, Hernan Cattaneo oraz takie postaci polskiej sceny jak Angelo Mike, Leon czy Tuxedo.

Przygoda Not Dead Yet z wiodącą na rynku progressive radiostacją FRISKY zaczęła się w 2020 roku, gdy szefom radia bardzo spodobał się jeden z jego miksów. Set ten emitowany był na antenie wielokrotnie, również w Sylwestra’20.

Catch The DJ w klubie Luzztro i stacje radiowe nadające progressive

Prawdziwa przygoda Romualda z DJ-ingiem zaczęła się de facto od imprezy w klubie Luzztro pod nazwą Catch The DJ, organizowaną przez Adama Obrębskiego i SeBAss.

Było to tuż przed startem pandemii, mój nick troszkę z tego powodu tak brzmi – Not Dead Yet – wszyscy bali się o swoje życie, ja też miałem różne perypetie zdrowotne bez Covid-19 i nie chciałem umrzeć jako tylko lekarz radiolog, stworzyłem więc ten muzyczny alias.

Wspominając czasy sprzed 20 lat, gdy Not Dead Yet ostro imprezował ze znajomymi w W5, H20, Piekarni etc (co o mało włos nie skończyło się rzuceniem studiów medycznych!) i zakochał się w progressive house, postanowił częściej stawać za didżejką.

Przed powstaniem  Blue Oyster , NDY nagrywał streamingi z domu, a także sety, które lądowały na jego Mixcloud, wysyłał je do radia Proton i Frisky – tam poznawał ludzi z Polski i międzynarodowych DJ-ów/producentów

We Frisky Radio grywają tacy polscy wykonawcy jak Tuxedo, CREAM, Rafa’EL, CJ Art. – znam chłopaków, bardzo mi pomagają. Moje sety na Frisky zawsze były w top 10 zaraz po emisji – podobnie zajmowałem topowe miejsca w radiu. Sety staram się nagrywać tak jakby to miała by być składanka na płytę do wytwórni , dokładnie je planuję i przykładam należytą wagę, by brzmiały jak najlepiej.

Not Dead Yet z Polski artystą tygodnia w progresywnym FRISKY Radio

Not Dead Yet w Frisky Radio jako „Artysta Tygodnia”

23 listopada Not Dead Yet zagrał swojego seta jako „artysta tygodnia” w Frisky Radio. Stacja określiła Romualda jako „wschodzący nowy talent”. Gratulujemy i… słuchamy!

Not Dead Yet – friskyRadio Artist of the Week 23.11.2021 do odsłuchu TUTAJ

Tracklist:

 1. Ólafur Arnalds – Partisans
 2. D.J. MacIntyre , Lorely Mur – Cold Water Army ( Kenan Savrun Remix) [ SLC-6 Music ]
 3. Rampa – The Church (Original Mix) [ CircoLoco Records ]
 4. Da Fresh – Heyoka (Original Mix) [ Movement Recordings ]
 5. Jhonny Lp – Oort Cloud ( Nicolas Benedetti Remix) [ Aletheia Recordings ]
 6. Tech D – Elevation (Original Mix) [ Balkan Connection ]
 7. EANP – Lydia (Original Mix) [ Replug Records ]
 8. Henry Saiz, Edu Imbernon – Fireblade (Original Mix) [ Eklektisch ]
 9. Juan Sapia, Hasith – Embrace (Original Mix) [ Clubsonica Records ]
 10. Anticyclone – Valdivia (Original Mix) [ Infinite Depth ]
 11. Sound Quelle , Matt Fax – Sunburst (Extended Mix) [ Colorize (Enhanced) ]
 12. Eleonora, Cabaret Nocturne – Afterlife feat. Eleonora (Original Mix) [ TAU ]
 13. Adventure Tale – Aether ( Eric Lune Remix) [ PHW Elements ]
 14. Eric Lune – Embers ( GMJ Music Remix ) [ Sound Avenue ]
 15. DNYO ( Danny Oliveira )- Space Monk (Original Mix) [ Juicebox Music ]
 16. Juan Pablo Torrez – Rome (Original Mix) [ Perspectives Digital]
 17. Mariano Mellino – Toro (Original Mix) [ SUDBEAT ]
 18. Kandar – Saudade (Original Mix) [ Droid9 ]
 19. Santiago Garcia – Tucho ( Silinder Remix) [ @bairesrecords ]

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →