Startuje warszawskie radio streamingowe The Blue Oyster

News
The Blue Oyster ramię w ramię z kobietami

Streaming na stałe zagościł w wachlarzu form prezentowania muzyki. W Warszawie otwiera się pierwszy pop-up radio bar - The Blue Oyster. Wszystko wskazuje na to, że stolica wreszcie doczeka się swojego odpowiednika Red Light Radio.

The Blue Oyster – nowa inicjatywa promująca kulturę klubową

Naturalnym wnioskiem płynącym z doświadczeń ostatnich tygodni jest fakt, że sztuka potrzebuje szerszej reprezentacji w sieci. Pandemiczna rzeczywistość, pozbawiona możliwości prezentacji muzyki na żywo w klasycznym tego słowa znaczeniu, dobitnie pokazuje, jak ważną częścią branży muzycznej stał się streaming. Na przeciw nowym wyzwaniom wychodzi pionierska na skalę naszego kraju inicjatywa The Blue Oyster.

TTT X HÖR – VTSS / May 2 / 9pm-10pm

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Są takie miejsca w Europie, które na przestrzeni ostatnich lat zyskały sporą renomę dzięki innowacyjnej formie promocji muzyki klubowej. Zapewne większość z naszych czytelników jest zaznajomiona ze strumieniami z takich miejsc jak amsterdamskie Red Light Radio lub berliński HOR. Miejscówki te od lat serwują sety artystów z najróżniejszych zakamarków muzyki elektronicznej. Zarówno tych z najwyższej półki, jak i tych początkujących.

Już niedługo w Warszawie będziemy mieć swoje, analogiczne, okienko na świat!

The Blue Oyster – polski pop-up bar

Nowa miejscówka, a właściwie inicjatywa, za swoją siedzibę obrała dobrze znaną wszystkim klubowiczom lokalizację. The Blue Oyster nadawać będzie z Alei Jerozolimskich 6, czyli ze stołecznego klubu Luzztro.

The Blue Oyster

The Blue Oyster – modus operandi

Ideą stojącą za przedsięwzięciem jest promocja szeroko rozumianej muzyki klubowej. Bez wyjątków. Gospodarze zapowiadają, że The Blue Oyster otwarty będzie zarówno na muzykę disco, house, techno, d’n’b, psy-trance, jaki i hip-hop czy trap.

W niebieskim okienku usłyszymy zarówno lokalnych DJ-ów, jak i tych, którzy na co dzień w Warszawie nie rezydują. Pomysłodawcy nie zamierzają promować tylko największych nazwisk polskiej sceny klubowej. Za deckami usłyszymy klubowych weteranów, którzy ramię w ramię z młodymi talentami będą prezentować najświeższe i najlepsze brzmienia, jakie rodzima scena ma do zaoferowania.

Streamy odbywać się będą codziennie, od poniedziałku do środy w godzinach 17:00 – 20:00, a w resztę dni tygodnia między 18:00 a 22:00. Wszystko transmitowane będzie na kanałach social media projektu. Archiwalne zapisy setów będziemy mogli odsłuchać zarówno na SoundCloudzie  The Blue Oyster, jak i na kanale w serwisie YouTube.

The Blue Oyster – harmonogram na najbliższe dni

Trzymamy kciuki i z niecierpliwością wypatrujemy pierwszych setów! Rozkład jazdy na najbliższe dni zapowiada się fantastycznie!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →