Nicolas Jaar na żywo jako Against All Logic. Będą kolejne występy?

News

Nicolas Jaar podzielił się informacją o pierwszym występie jako Against All Logic. Czy możemy spodziewać się kolejnych?

Jedną z największych sensacji początku ubiegłego roku było wydawnictwo 2012-2017Stojący za nim anonimowo brzmiący autor podpisujący się jako Against All Logic, szybko został zdemaskowany. Nie było to trudne – album został wydany przez wytwórnię Other People należącą od Nicolasa Jaara, odpowiedzialnego za całe zamieszanie i powstały materiał.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jak sam przyznawał w wywiadach, Jaar nie chciał robić szumu wokół nowego krążka, który jest niczym innym, jak kompilacją utworów nagranych w latach wymienionych w tytule wydawnictwa. Against All Logic to tylko jeden z aliasów, pod którymi tworzy Jaar. Jednak to, co najbardziej zaskoczyło słuchaczy, to zawartość 2012-2017. Połamane, taneczne brzmienie stało w opozycji do ostatnich krążków mającego chilijskie korzenie Amerykanina. Zwłaszcza do wydanej w 2016 roku płyty Sirens, na której Jaar w sobie znanym stylu dekonstruował rozmaite oblicza muzyki elektronicznej.

Doskonałe przyjęcie debiutu Against All Logic zrodziło pytania o plany Jaara co do występów na żywo z zaprezentowanym pod tym szyldem materiałem. Producent przez długi czas unikał jasnych deklaracji w tej sprawie. Dziś ogłosił, iż jako Against All Logic zagra podczas odbywającego się w czerwcu w Australii festiwalu Dark Mofo. Nie jest jeszcze znany konkretny dzień, w którym wystąpi Jaar, lecz już dziś wiemy, iż muzyk pojawi się na scenie w towarzystwie zespołu, z którym zagra osobny koncert jako Nicolas Jaar + Group. Czy wśród zaproszonych do współpracy gości pojawi się Dave Harrington, z którym Jaar współtworzy inny ze swoich projektów, a mianowicie Darkside? Odpowiedzi na to pytanie jeszcze nie znamy, podobnie jak planów obu panów co do przyszłości wspólnego przedsięwzięcia, które tak jak Against All Logic, zyskało ogromną aprobatę słuchaczy.

Prócz Nicolasa Jaar, na Dark Mofo wystąpią m.in. FKA twigs, Anna Calvi czy Jónsi.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →