Muzyka Google Play w końcu w Polsce

News

Google uruchomiło w Polsce swój serwis muzyczny, oferujący streaming, przechowywanie oraz zakup muzyki. Google może pochwalić się zasobem 20 milionów utworów.

W końcu Google dostrzegło fakt, że Polska również leży w Europie, a jej mieszkańcy też czasem lubią posłuchać muzyki. Od wczoraj Polska dołączyła do grona krajów, w których dostępna jest usługa Muzyka Google Play. Z platformy mogą korzystać użytkownicy komputerów z systemami Windows, OSX i Linux oraz urządzeń mobilnych z Android i iOS na pokładzie.
Usługa Muzyka Google Play oferuje 20 milionów utworów, gotowych do streamingu, przechowania w pamięci urządzenia oraz zakupu. Dodatkowo użytkownik może przechować w chmurze Google aż 20 tysięcy plików muzycznych z własnych zbiorów. Takiej funkcji nie ma żaden inny serwis streamingowy.
Pierwszy miesiąc korzystania ze wszystkich usług serwisu jest darmowy. Osoby, które zdecydują się na zakup All Access do 15 sierpnia będą płacić za niego 15,99 zł miesięcznie tak długo, jak ich konto będzie aktywne. Po 15 sierpnia cena All Access wynosić będzie 19,99 zł za miesiąc.
Serwis jest dostępny pod adresem play.google.com/music/

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →