Muzycy protestują przeciwko izraelskim planom aneksji Palestyny

News
Ben UFO, Kampire i Nicolás Jaar protestują przeciwko działaniom Izraela

Scena elektroniczna sprzeciwia się planom aneksji Palestyny. Już dzisiaj rozpoczyna się trzydniowy maraton, który ma być gestem sprzeciwu wobec działań Izraelskiego rządu.

Konflikt Izraelsko-Palestyński

Konflikt na Bliskim Wschodzie spędza sen z powiek milionom ludzi na całym świecie. Jest jak otwarta rana, która wciąż krwawi, zarówno metaforycznie, jak i fizycznie, bowiem w wyniku działań militarnych Izraela i Palestyny wciąż giną ludzie. Jak pokazuje ostania historia, sytuacja jest napięta i niezwykle trudna do rozwiązania.

W obliczu cierpienia część przedstawicieli światowej sceny elektronicznej postanowiło pokazać swój gest sprzeciwu wobec planów aneksji Palestyny. Już dziś, w rozgłośni radiowej Alhara, startuje 3-dniowy maraton muzyczny, który ma być protestem przeciwko agresji ze strony Jerozolimy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

72h muzyki w słusznej sprawie

Audycja, którą sama rozgłośnia opisuje jako „anty-kolonialny i anty-rasistowski line-up dla Palestyny i innych miejsc” rozpoczął się już dzisiaj. Podczas trwającego przez 3 dni maratonu nazwanego Fil Mishmish (co po arabsku oznacza Jutro, kiedy kwitną morele) usłyszymy zastęp światowej klasy artystów. Swój udział w projekcie zapowiedziały takie osobistości jak Ben UFO, Kampire czy Nicolás Jaar.

Nicolas Jaar – Cenizas

Osobiście jestem żywo zainteresowany tym, co zaprezentuje ten ostatni z muzyków. Nowe utwory Jaara to niezwykle zwariowana podróż przez meandry jego twórczej wyobraźni, a artysty od dawna nie mieliśmy okazji słuchać na żywo.

Fil Mishmish – 3-dniowy maraton muzyki

Pełną rozpiskę godzinową wydarzenia znajdziecie poniżej.

Fil Mishmish - 3-dniowy maraton muzyki - rozpiska wydarzenia

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →