Munoludy 20XX – Utwór Roku Polska 2020. Sprawdź wyniki

Muno.pl
News
Munoludy 20xx Utwór Roku Polska 2020 wyniki

Czas na konkrety. Sprawdźcie, kto zwyciężył w kategorii Utwór Roku Polska 2020, w wyjątkowej edycji najważniejszego plebiscytu poświęconego muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej - Munoludy 20XX.

Jak już mieliśmy okazję wielokrotnie wspomnieć, kształt tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy 20XX znacząco różni się w stosunku do minionych lat. Dlaczego? Dowiecie się, czytając ten artykuł.

Munoludy 20XX – the show must go on

Cieszymy się, że próba dostosowania parametrów plebiscytu do pandemicznej rzeczywistości spotkała się z aprobatą osób i podmiotów uczestniczących w rodzimej kulturze klubowej. O sukcesie edycji niech świadczą liczby. W ramach plebiscytu Munoludy 20XX oddanych zostało aż 231 898 głosów! Dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 20XX prezentują Munocast

Prezentacja oficjalnych wyników plebiscytu Munoludy 20XX miała miejsce podczas inauguracji naszego nowego projektu – kanału na YouTube IDĘWTANGO. Tym samym redakcje Muno.pl i Rytmy.pl zyskały platformę, która będzie prezentować treści w formatach video i audio.

Sekcje, pod których szyldami będą tworzone wspomniane materiały, noszą następujące nazwy – dla Muno.pl to Munocast, a dla Rytmy.plMiastosfera. Tym samym rozpoczęliśmy kolejny rozdział w historii redakcji – powstanie sekcji video-podcastowej.

Premierowy odcinek, który ukazał się w ramach Munocastu, dedykowany był prezentacji wyników plebiscytu Munoludy 20XX. Jeśli go nie widzieliście – nadróbcie to czym prędzej!

Munoludy 20XX. Sprawdź, kto wygrał w kategorii Utwór Roku Polska 2020

Od ogółu do szczegółu – czas poznać szczegółowe wyniki głosowania w kategorii Utwór Roku Polska 2020. Oto one!

10. MICHAL JABLONSKI – HIGGS

9. A_GIM – ZODIAC MAIN THEME

8. PEJZAŻ – MOJE MIEJSCE

7. REZERWAT – ZAOPIEKUJ SIĘ MNĄ (HOLIDAY 80 REWORK)

6. BLAZEJ MALINOWSKI – STATE OF CONSCIOUSNESS

5. BAJM – JEZIORO SZCZĘŚCIA (TAMTEN & FOPA NOSTALGIC RAVE MIX)

4. NATALIA PRZYBYSZ – CIEPŁY WIATR (PYSH & SINCZ REMIX)

3. KAMP! – PLAY ME DIRTY

Powstały z tęsknoty za koncertami, afterami i spotkaniami Play Me Dirty, łączy w sobie nostalgię i nadzieję na lepsze jutro. Dołączony do całości teledysk ukazuje zamknięte miejsca i przestrzenie klubowo-festiwalowe wprawiając słuchacza w niemałe poczucie pogoni za wspomnieniami.

munoludy 20xx

2. RYSY – 4GET

Po 3 latach przerwy, kultowy duet powrócił z nowym singlem, ogłaszając przy okazji wydanie albumu o tym samym tytule. Zanurzony w charakterystycznej dla RYS melancholii utwór 4get wylądował na drugim miejscu. Takie powroty, to my szanujemy!

munoludy 20xx

1. SEPT – ULTIMATE SEDUCTION

Wydany na początku pandemii Ultimate Seduction, co prawda nie zaistniał na klubowych parkietach tak mocno, jak w trakcie jego tworzenia zapewne życzył sobie Sept, niemniej wydźwięk utworu był bardziej niż zadowalający. Podobnie, jak całej EP-ki, momentalnie wyprzedanej w winylowym nakładzie. Brawo, Michel, tak trzymaj!

munoludy 20xxPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →