Munoludy 20XX – Utwór Roku Polska 2020. Sprawdź wyniki

Muno.pl
News
Munoludy 20xx Utwór Roku Polska 2020 wyniki

Czas na konkrety. Sprawdźcie, kto zwyciężył w kategorii Utwór Roku Polska 2020, w wyjątkowej edycji najważniejszego plebiscytu poświęconego muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej - Munoludy 20XX.

Jak już mieliśmy okazję wielokrotnie wspomnieć, kształt tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy 20XX znacząco różni się w stosunku do minionych lat. Dlaczego? Dowiecie się, czytając ten artykuł.

Munoludy 20XX – the show must go on

Cieszymy się, że próba dostosowania parametrów plebiscytu do pandemicznej rzeczywistości spotkała się z aprobatą osób i podmiotów uczestniczących w rodzimej kulturze klubowej. O sukcesie edycji niech świadczą liczby. W ramach plebiscytu Munoludy 20XX oddanych zostało aż 231 898 głosów! Dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 20XX prezentują Munocast

Prezentacja oficjalnych wyników plebiscytu Munoludy 20XX miała miejsce podczas inauguracji naszego nowego projektu – kanału na YouTube IDĘWTANGO. Tym samym redakcje Muno.pl i Rytmy.pl zyskały platformę, która będzie prezentować treści w formatach video i audio.

Sekcje, pod których szyldami będą tworzone wspomniane materiały, noszą następujące nazwy – dla Muno.pl to Munocast, a dla Rytmy.plMiastosfera. Tym samym rozpoczęliśmy kolejny rozdział w historii redakcji – powstanie sekcji video-podcastowej.

Premierowy odcinek, który ukazał się w ramach Munocastu, dedykowany był prezentacji wyników plebiscytu Munoludy 20XX. Jeśli go nie widzieliście – nadróbcie to czym prędzej!

Munoludy 20XX. Sprawdź, kto wygrał w kategorii Utwór Roku Polska 2020

Od ogółu do szczegółu – czas poznać szczegółowe wyniki głosowania w kategorii Utwór Roku Polska 2020. Oto one!

10. MICHAL JABLONSKI – HIGGS

9. A_GIM – ZODIAC MAIN THEME

8. PEJZAŻ – MOJE MIEJSCE

7. REZERWAT – ZAOPIEKUJ SIĘ MNĄ (HOLIDAY 80 REWORK)

6. BLAZEJ MALINOWSKI – STATE OF CONSCIOUSNESS

5. BAJM – JEZIORO SZCZĘŚCIA (TAMTEN & FOPA NOSTALGIC RAVE MIX)

4. NATALIA PRZYBYSZ – CIEPŁY WIATR (PYSH & SINCZ REMIX)

3. KAMP! – PLAY ME DIRTY

Powstały z tęsknoty za koncertami, afterami i spotkaniami Play Me Dirty, łączy w sobie nostalgię i nadzieję na lepsze jutro. Dołączony do całości teledysk ukazuje zamknięte miejsca i przestrzenie klubowo-festiwalowe wprawiając słuchacza w niemałe poczucie pogoni za wspomnieniami.

munoludy 20xx

2. RYSY – 4GET

Po 3 latach przerwy, kultowy duet powrócił z nowym singlem, ogłaszając przy okazji wydanie albumu o tym samym tytule. Zanurzony w charakterystycznej dla RYS melancholii utwór 4get wylądował na drugim miejscu. Takie powroty, to my szanujemy!

munoludy 20xx

1. SEPT – ULTIMATE SEDUCTION

Wydany na początku pandemii Ultimate Seduction, co prawda nie zaistniał na klubowych parkietach tak mocno, jak w trakcie jego tworzenia zapewne życzył sobie Sept, niemniej wydźwięk utworu był bardziej niż zadowalający. Podobnie, jak całej EP-ki, momentalnie wyprzedanej w winylowym nakładzie. Brawo, Michel, tak trzymaj!

munoludy 20xx

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →