Munoludy 20XX – Inicjatywa Roku Polska 2019. Sprawdź wyniki

Muno.pl
News
Munoludy 20XX Inicjatywa Roku Polska 2019 wyniki

Czas na konkrety. Sprawdźcie, kto zwyciężył w kategorii Inicjatywa Roku Polska 2019, w wyjątkowej edycji najważniejszego plebiscytu poświęconego muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej - Munoludy 20XX.

Jak już mieliśmy okazję wielokrotnie wspomnieć, kształt tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy 20XX znacząco różni się w stosunku do minionych lat. Dlaczego? Dowiecie się, czytając ten artykuł.

Munoludy 20XX – the show must go on

Cieszymy się, że próba dostosowania parametrów plebiscytu do pandemicznej rzeczywistości spotkała się z aprobatą osób i podmiotów uczestniczących w rodzimej kulturze klubowej. O sukcesie edycji niech świadczą liczby. W ramach plebiscytu Munoludy 20XX oddanych zostało aż 231 898 głosów! Dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 20XX prezentują Munocast

Prezentacja oficjalnych wyników plebiscytu Munoludy 20XX miała miejsce podczas inauguracji naszego nowego projektu – kanału na YouTube IDĘWTANGO. Tym samym redakcje Muno.pl i Rytmy.pl zyskały platformę, która będzie prezentować treści w formatach video i audio.

Sekcje, pod których szyldami będą tworzone wspomniane materiały, noszą następujące nazwy – dla Muno.pl to Munocast, a dla Rytmy.plMiastosfera. Tym samym rozpoczęliśmy kolejny rozdział w historii redakcji – powstanie sekcji video-podcastowej.

Premierowy odcinek, który ukazał się w ramach Munocastu, dedykowany był prezentacji wyników plebiscytu Munoludy 20XX. Jeśli go nie widzieliście – nadróbcie to czym prędzej!

Munoludy 20XX. Sprawdź, kto wygrał w kategorii Inicjatywa Roku Polska 2019

Od ogółu do szczegółu – czas poznać szczegółowe wyniki głosowania w kategorii Inicjatywa Roku Polska 2019. Oto one!

10. MOVE MÓZG

9. BASSRIVER

8. FORT OPEN AIR

7. ORAMICS

6. REVIVE

5. SPLOT SŁONECZNY

4. RADIO KAPITAŁ

3. 999 – 48 GODZIN I 49 GODZIN

„Nie da się zająć dwóch miejsc na podium w tej samej edycji Munoludów, tą samą inicjatywą? Potrzymaj mi piwo”. Warszawskie Dziewiątki w swoim pierwszym plebiscycie zdobywają drugą statuetkę, tym razem za trzecie miejsce. Idziemy o zakład, że gdyby nie pandemia, „50 godzin miłości” miałoby duże szanse konkurować o miano najlepszej inicjatywy za rok poprzedni. Póki co mówimy (w co głęboko wierzymy) – do zobaczenia niedługo!

munoludy 20xx

2. SMOLNA CONTEST

Inicjatywa przeznaczona dla głodnych rywalizacji i chcących zaistnieć szerzej. Nagrodą w konkursie było nie byle co, bo występy na FEST Festival i Undercity. Kolejna inicjatywa wspierająca lokalnych artystów, pod którą podpisujemy się obiema rękoma!

munoludy 20xx

1. TYLKO POLSKIE TECHNO

Cykl imprez promujących lokalną scenę techno mówi chyba wszystko. Ekipa Tylko Polskie Techno zwiedziła Polskę wzdłuż i wszerz prezentując rodzimych artystów w najlepszej krasie. Gratulujemy!

munoludy 20xx

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →