MUNOLUDY 2011 – Klub Roku Polska!

Artykuł

Nadchodzi czas roztrzygnięć... Od dziś do końca tygodnia będziemy prezentować Wam wyniki naszego plebiscytu MUNOLUDY 2011! Dziś ogłaszamy, wybrany Waszymi głosami polski KLUB ROKU 2011

Jako, że to pierwsza edycja plebiscytu MUNOLUDY, tym bardziej zależało nam na stworzeniu rzetelnego rankingu w świecie polskiej muzyki klubowej i festiwalowej.

Dziękujemy za Wasze mocne wsparcie – jak zwykle nie zawiedliście. Świadczy o tym zarówno ilość oddanych głosów, jak i zainteresowanie i promocja ze strony nominowanych kandydatów jak i mediów (o naszym plebiscycie można było przeczytać na głownej stronie Wirtualnej Polski i w wielu innych magazynach i gazetach).

W sumie oddano 13 i pół tysiąca (13 481) głosów w 7 kategoriach!!! Czas więc na rozstrzygnięcia. Przed Wami najlepsze KLUBY ROKU 2011

MUNOLUDY 2011 – KLUB ROKU POLSKA

 

1. SQ KLUB / POZNAŃ

Skrót SQ od dziś można rozszyfrować jako Super Quality! Jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce, do swej kolekcji dokłada, jakże wyjątkową, bo pierwszą w historii statuetkę MUNOLUDA ROKU 2011! Wasza sympatia i uznanie dla SQ – wzbudza szacunek. W sumie oddaliście na to miejsce 23 % wszystkich głosów. Nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować włodarzom poznańskiego klubu za wytrwałość i trud włożony w prowadzenie SQ jak i projektów pobocznych (Delikatesy Stara Rzeźnia czy letnie imprezy na Dziedzińcu Zamkowym). GRATULUJEMY!

2. 1500 M2 DO WYNAJĘCIA / WARSZAWA

http://www.muno.pl/static/obrazy/logokluby/t_2201500m2-nu-logo-200.jpg

Warszawa długo czekała na takie miejsce. Od 2 lat 1500 m2 animuje przestrzeń kulturalną Powiśla, jak i całego miasta. Doskonałe bookingi, różnorodna muzyka, działania społeczno-kulturalne no i wyjątkowa atmosfera w każdym z 1500 metrów kwadratowych przysporzyła temu miejscu tylu Waszych głosów (ponad 17 %). Tym razem miejsce drugie – GRATULUJEMY!

3. SOUNDBAR / LUBLIN

Soundbar Lublin

Lubelski klub mocno w tym roku pracował, co jak widać opłaciło się, gdyż ląduje w pierwszej trójce, wyprzedzając tym samym o wiele większe kluby z naszego kraju. Rzesza wiernych fanów, zmobilizowała się oddając prawie 15 % głosów na Soundbar. Cieszymy się wraz z nim i życzymy niegorszego miejsca w przyszłym roku!

4. SFINKS700 / SOPOT

Sfinks 700 Sopot

Klub po liftingu i zmianach personalnych ma możliwości i potencjał by nawiązać do najlepszych lat sopockiego SFINKS’a czego mu z całego serca życzymy. Jesteśmy niezmiernie ciekawi kolejnych kroków włodarzy SFINKSA700, no i gratulujemy miejca w pierwszej 5 najlepszych klubów kraju wg czytelników Muno.pl.

5. INQBATOR / KATOWICE

Inqbator Katowice

Naszą piątkę najlepszych polskich klubów zamyka katowickie INQ! Jedno z najbardziej kultowych miejsc zarówno na Śląsku jak i w całym kraju. Inqbator znalazł sposób na siebie – niezbyt dużo modnych nazwisk, ale za to wysoki standard muzyczny. Nie dziwi więc, iż w ten sposób doceniliście jego działalność w roku 2011. Gratulujemy!

6. FORMA / WROCŁAW

7. BOOM BAR / SZCZECIN

8. CSG / GDAŃSK

9. METRO / BIAŁYSTOK *

10. FABRYKA / KRAKÓW

*Białostockie Metro, znalazło się w rankingu jako nominacja czytelników – tym bardziej gratulujemy!

Polub muno.pl na Facebooku: