MUNOLUDY 2011 – Festiwal Roku EUROPA!

Artykuł

Coraz więcej z Was wybiera się do naszych europejskich sąsiadów, by poczuć klimat festiwalowego szaleństwa. Poznajcie zwycięzcę w kategorii Festiwal Roku Europa w naszym plebiscycie MUNOLUDY 2011.

Jako, że to pierwsza edycja plebiscytu MUNOLUDY, tym bardziej zależało nam na stworzeniu rzetelnego rankingu w świecie polskiej muzyki klubowej i festiwalowej.

Dziękujemy za Wasze mocne wsparcie – jak zwykle nie zawiedliście. Świadczy o tym zarówno ilość oddanych głosów, jak i zainteresowanie i promocja ze strony nominowanych kandydatów jak i mediów (o naszym plebiscycie można było przeczytać na głownej stronie Wirtualnej Polski i w wielu innych magazynach i gazetach).

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W sumie oddano 13 i pół tysiąca (13 481) głosów w 7 kategoriach!!! Czas więc na rozstrzygnięcia.

MUNOLUDY 2011 – FESTIWAL ROKU EUROPA

1. SONAR – Barcelona, Hiszpania

SONAR to jeden ze znaków rozpoznawczych stolicy Katalonii. Odbywający się w czerwcu każdego roku festiwal, ściąga rzesze klubowiczów z całego świata, w tym również coraz więcej spragnionych najlepszej elektroniki Polaków. Panujący tam klimat, atmosfera miasta, oraz imprezy z największymi nazwiskami światowej sceny na każdym kroku sprawiły, iż event ten został Waszymi głosami wybrany jako najlepszy europejski festiwal. Z dumą, na ręce organizatorów składamy statuetkę MUNOLUDA 2011

2. TIME WARP 2011 – Mannheim, Niemcy

„Tutaj po prostu wszystko jest najlepsze” – pisze redaktor Chałupa, w relacji dla Muno.pl z tegorocznego Time Warp – „W Maimarkthalle spotkaliśmy wszystko co najlepsze – line-up, nagłośnienie, organizację – perfekcja w tym co robi Cosmopop widoczna była na każdym kroku.” Obfity w największe gwiazdy festiwal Time Warp zyskuje również w Waszych głosach. Gratulujemy miejsca nr 2!

3. MELT! Festival 2011 – Ferropolis, Niemcy

Ubiegłoroczny Melt w opiniach wielu wizytujących w Ferropolis Polaków był jednym z najlepszych. „Melt Festival tworzy wokół siebie specyficzną społeczność, własne środowisko, tutaj chodzi głównie o pewną formę ekspresji i ucieczkę od rzeczywistości. Zupełnie nie dziwi coroczny sold-out, drugiego takiego festiwalu po prostu nie ma.” – cyatat z naszej relacji z tegorocznego Melt! Festival potwierdzacie liczbą głosów oddanych na ten nietuzinkowy event. Gratulujemy miejsca nr 3!

4. AWAKENINGS Festival 2011 – Amsterdam, Holandia

Bilety na ubiegłoroczny event wyprzedały się na ponad 3 miesiące przed rozpoczęciem imprezy! Nie ma się co dziwić, wystarczy spojrzeć na line up, który zawierał prawie wszystkie najważniejsze nazwiska współczesnej muzyki techno i house. Jedna z największych tego typu imprez w Holandii przyciągnęła swą magią również Was. Gratulujemy miejsca 4.

5. I LOVE TECHNO 2011 – Flanders Expo Centre, Belgia

I Love Techno odbyło się 12 listopada 2011, tradycyjnie już w Flanders Expo w Gent. Była to 16. edycja tego wydarzenia. Na imprezie swoje sety zaprezentowali nie tylko artyści kojarzeni ze sceną techno, lecz także najważniejsi reprezentanci sceny dubstep. Zatem oprócz stałych gwiazd festiwalu jak: Carl Craig, Paul Kalkbrenner, Laurent Garnier, Len Faki, Agoria, Brodinski, usłyszeliśmy również sety w wykonaniu Skreama, Bengi, Flux Paviliona czy też Drop the Lime. To właśnie I Love Techno zdobywa miejsce 5 w Waszym podsumowaniu najlepszych europejskich festiwali 2011. Gratulujemy!

6. SZIGET Festival – Węgry

7. SOUTH WEST FOUR 2011 – London, Wielka Brytania

8. EXIT Festival 2011 – Petrovaradin Fortress, Serbia

9. MONEGROS Festival 2011 – Monegros Desert, Hiszpania

10. HIDEOUT Festival – Zrce Beach, Chorwacja

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →