Aphex Twin obok Erica Prydza, czyli Sónar ogłasza pełny line-up. Bank rozbity

via facebook.com/SonarFestival
News
Sonar

Największe europejskie letnie festiwale z muzyką elektroniczną powoli odsłaniają wszystkie swoje karty. Właśnie poznaliśmy kompletny program artystyczny barcelońskiej potęgi - Sónar. Sprawdźcie sami ten nieprzyzwoity zestaw.

Sónar. Najlepsza elektronika skąpana barcelońskim słońcem

W dniach od 15 do 17 czerwca Barcelona po raz kolejny stanie się światową stolicą muzycznej kreatywności i najnowszych technologii. Sónar Barcelona to około klubowe i muzyczne panele dyskusyjne, warsztaty oraz imprezy, na których prezentują się jedni z najciekawszych dzisiejszych artystów muzyki elektronicznej. W tym roku upamiętnione zostaną trzy dekady festiwalu jako przestrzeń do nowych odkryć, platformy dla kilku pokoleń lokalnych i międzynarodowych artystów oraz ciągłych innowacji w muzyce i kulturze elektronicznej.

Sónar
via facebook.com/SonarFestival

Organizatorzy Sónar z początkiem grudnia zdradzili listę pierwszych 66 artystów, którzy zagrają na tegorocznej edycji imprezy. Wśród nich znalazły się największe gwiazdy elektroniki: Honey Dijon, Ryoji Ikeda, Fever Ray, Laurent Garnier, Bicep, Oneohtrix Point Never, Koreless, 700 BLISS, BADSISTA back-to-back Cashu, Manuka Honey, Bored Lord, Deena Abdelwahed oraz Anz

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Festiwale w 2023 roku, które musimy zobaczyć na własne oczy

W dniu dzisiejszym line-up Sónar sfinalizował się wraz z kolejnymi 45 artystami. Wśród absolutnych headlinerów znajduje się przede wszystkim Aphex Twin. Występ ikony elektroniki w Barcelonie będzie drugim w tym roku po potwierdzonym niedawno bookingu na londyńskim festiwalu Field Day. Kolejną perłą jest z pewnością epicki, trójwymiarowy live show HOLO Erica Prydza. Nowy rzut opiewa również o m.in. brytyjską raperkę Little Simz, Black Coffee czy barcelońską gwiazdę Bad Gyal.

Sónar Festival 2023 – full line-up

Dziś ogłoszono również pierwsze nazwiska związane z najbardziej interaktywną edycją Sónar+D. Rozszerzony Sónar+D będzie oferował poranne DJ-skie i producenckie kursy mistrzowskie, wykłady, prezentacje i spotkania dostępne wyłącznie dla akredytowanych delegatów. Program skupi się na innowacjach w muzyce (15 czerwca) i skrzyżowaniach sztuki, technologii, nauki i społeczeństwa (16 czerwca). Karnety na cały Sonar Festival zakupimy w cenie 210 euro na stronie organizatora.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →