OFFSónar ogłasza line-up marzeń

fot. viberate.com
News
OFFSónar - szykuje się naprawdę gruba impreza

Barceloński festiwal OFFSónar rzucił karty na stół. Jest wśród nich kilka asów.

OFFSónar – szykuje się naprawdę gruba impreza

OFFSónar ujawnił skład nadchodzącej edycji imprezy, która odbędzie się w Poble Espanyol. Hiszpański festiwal rozpocznie się w czwartek 16 czerwca, i potrwa do niedzieli 19 czerwca.  Na Plaza Mayor Monasterio (skansenie położonym na szczycie góry) zjawi się wiele gwiazd elektroniki. Line-up zrobił na nas ogromne wrażenie i nie mielibyśmy nic przeciwko, gdyby podobny program pojawił się na którymś z polskich festiwali.

Wśród najbardziej gorących nazwisk, które zawitają do Barcelony, znaleźć można takie postacie jak m.in.: Jamie Jones, TSHA, Sethem Troxlerem, The Martinez Brothers, Gigi FM, Carl Craig’s Detroit Love, Inner City, Octave One, DJ Moodymann, DJ Minx, Mirko Loko, Amelie Lens, Dax J, Lokier, Drumcode, Woomoon & Storytellers Kobosil i Farrago. OFFSónar Special poprowadzą Paul Kalkbrenner i Boris Brejcha. Wspomogą ich w tym przedsięwzięciu dwie panie: Ann Clue i Giorgia Angiuli.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

OFFSónar ogłasza line-up marzeń
Fot. viberate.com

Na pozostałych trzech scenach Get Lost wystąpią: Tijiana T, Felix Da Housecat, Damian Lazarus, Robag Whrume, Dubfire & Art Department, Yuia Niko i inni.

Na zakończenie OFFSónar, w niedzielę, wystąpią: Âme i Dixon’s Innervisions, DJ Koze, CC:DISCO!, Gerd Janson, Sama’ Abdulhadi, Marcel Dettmann, Or:la & Roi Perez.

Bliźniacze festiwale

Przypomnijmy, że OFFSónar to bliźniaczy event Sónaru. Sónar to międzynarodowy festiwal muzyki elektronicznej i nowych mediów co roku odbywający się w Barcelonie. Jego pierwsza edycja odbyła się w 1994 roku. Oba festiwale są organizowane w tym samym czasie.

Pełen line-up OFFSónar możecie zobaczyć poniżej. Bilety na festiwal są do kupienia pod tym adresem.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →