Taniec między koparkami z line-up’em marzeń. Melt ogłasza pełny skład tegorocznej edycji

facebook.com/meltfestival
News
Melt

Kolejne festiwalowe, programowe ogłoszenie - tym razem zlokalizowany bardzo blisko nas, legendarny Melt Festival rozwiązuje worek z ostatnimi artystami i artystkami. Na tegorocznej edycji usłyszymy ponad 150 koncertów, DJ-setów i live-actów. Sprawdźcie sami ten epicki line-up.

Melt Festival. Muzyczna bajka w obłędnej scenerii

Od 25 lat najwięksi artyści i zespoły świata, a wraz z nimi tysiące entuzjastów muzyki przybywają do małego miasteczka między Berlinem a Lipskiem. Tam, pośród lasów w cieniu nieczynnych koparek węgla, na skraju jeziora przez cztery dni wspólnie świętują różnorodność muzyki i kultury. Między wyciszeniem a dziką zabawą, mainstreamem a undergroundem, przeszłością i przyszłością dziesiątki tysięcy ludzi oddają się tańcu, uciekając od codziennej rzeczywistości. Koneserzy muzyki i trendsetterzy sceny lifestylowej gromadzą się tu między plaża a masywnymi koparkami, topiąc się w nieograniczonym, twórczym przepływie.

Opuszczona kopalnia odkrywkowa w akompaniamencie z niesamowitą naturą dookoła nie pozostawiła żadnych wątpliwości. To najmagiczniejsze miejsce na ziemi, do ostatniej chwili na terenie festiwalu ciężko było przyzwyczaić wzrok do tego, co nas otacza. Prawdziwe atrakcje czekały jednak na nas dopiero po zachodzie słońca. Kiedy obiekt się rozświetlał, neony i ognie dawały się we znaki każdy z uczestników czuł, że bierze udział w bezprecedensowym wydarzeniu w skali świata.

– relacja Muno.pl z Melt Festival
Melt
facebook.com/meltfestival

Boys Noize, Joy Orbison, Solomun, Marcel Dettmann b2b CEM, Dr. Rubinistein Brutalismus 3000, Daphni, Skin on Skin, Eliza Rose, TSHA live, Call Super – to tylko część wykonawców, których poznaliśmy w zeszłym roku. Pierwsze ogłoszenie ucieszyło nas tym bardziej, gdyż swoją premierę w Ferropolis będzie miał nasz zawodnik SEPT. Wytwórnia płytowa, do której należy czołowy przedstawiciel nowoczesnego techno, Voxnox, przejmie jedną ze scen podczas Melt Festival. To kolejny powód, aby pojawić się na jednym z najważniejszych festiwali muzycznych na świecie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Aphex Twin obok Erica Prydza, czyli Sónar ogłasza pełny line-up. Bank rozbity

Melt Festival 2023 sfinalizował właśnie wygląd tegorocznego programu artystycznego o kolejnych 40 artystów. Między 8 a 11 czerwca usłyszymy m.in. Róisín Murphy, slowthai, Folamour, Agar Agar, Altın Gün, Lsdxoxo, Young Marco, Alignment czy Ogazón. Spójrzcie sami jak pięknie to wygląda.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →