Miller Fresh Sound: Automatik Night 34 feat MAGDA

News

Jedna z najlepszych didżejek na świecie Magda zagra 13 czerwca 2008 roku po raz pierwszy w Polsce w ramach cyklu imprez muzycznych „Miller Fresh Sound: Automatik Night”!

Magda, z pochodzenia Polka – wychowana w kolebce kultury elektronicznej – Detroit, cieszy się wsparciem największych autorytetów tego środowiska – Daniela Bella i Richiego Hawtin’a (Plastikman).

Już 13 czerwca 2008 zagra po raz pierwszy w Polsce w poznańskim klubie SQ w ramach prestiżowego cyklu Miller Fresh Sound Automatik Night! Będzie to zapewne jedno z największych klubowych wydarzeń Ad 2008.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Magda Chojnacka jest objawieniem muzyki elektronicznej. Jej wirtuozerskie i nowatorskie połączenie dźwięków z gramofonów, laptopa i samplera wniosło nową jakość do muzyki. „DJ Magazine” wyróżnił ją jako jedną z nielicznych kobiet w dorocznym prestiżowym zestawieniu stu najlepszych didżejów świata. Dj Magda jest autorką miksu „She’s a Dancing Machine”, który w ciągu ostatnich miesięcy uczynił z niej gwiazdę amerykańsko-kanadyjskiego kolektywu muzycznego M_nus.

Podczas najbliższej imprezy „Miller Fresh Sound: Automatik Night” z udziałem Magdy wystąpią także: Hagal, Petter von Coil, Kosaa. W chill room’ie zagrają Juniore oraz Matik. Za wizualizacje odpowiadać będzie Sylwester. Impreza rozpocznie się o godz. 22 w klubie SQPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →