Martin Nowakowski – Mumbo EP

Recenzje

Info

Data wydania:
2010/12/06
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:

Szczeciński label Pets wypuścił w grudniu swój numerek 05 – Mumbo EP, za który odpowiedzialny jest mieszkający w Szwecji Martin Nowakowski. Martin ma już na koncie wydawnictwa dla Empedo oraz Perplex.

Na EP-kę składa się 5 dość zróżnicowanych utworów. Pierwszy a zarazem najsłabszy – Nerjobb razi schematycznością – techniczny bit i obniżony męski głos, znane prawda? Na szczęscie kolejne utwory są już bardziej udane. Manana to tech-house’owa bomba, która znakomicie sprawdzi się na klubowych parkietach. Zgodnie z obowiązującą modą przeważają tu zapętlone motywy i house-owy groove. Tytułowy Mumbo to już deep-house przywołujący na myśl słońce i plażę, a to za sprawą delikatnego, ciepłego brzmienia i dźwięków conga. W jeszcze radośniejszej atmosferze utrzymany jest Śmiech – dzwoneczki, nieskomplikowana melodia, delikatny groove sprawiają, że uśmiech pojawia się na twarzy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na koniec zostawiłem Jazz Mojo – zdecydowanie najciekawsza pozycja na EP-ce. Przejmująca atmosfera, potęgujące klimat tajemnicze wstawki wokalne i przyprawiający o ciarki motyw pianina. Nie sposób nie skojarzyć Jazz Mojo z klasycznym The Sad Piano Justina Martina. Mocna rzecz!


Polub muno.pl na Facebooku:

Tracklista

01.Nerjobb
02.Jazz Mojo
03.Manana
04.Mumbo
05.Smiech

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →