Dział recenzji polskich EP w Muno.pl

News

Otwieramy „Dział recenzji polskich EP-ek” by jeszcze skuteczniej promować polską nową muzykę i rodzime wytwórnie.

Coraz częściej dochodzą nas słuchy o sukcesach polskich producentów na arenie międzynarodowej. Kolejne wydawnictwa Marcina Czubali, Pol_On czy Catz 'n Dogz w renomowanych wytwórniach nikogo już nie dziwią, jednak w szeregach uznanych, zagranicznych labeli pojawiają się też nowe twarze z Polski. Co więcej, polskie oficyny również zrzeszają sławne nazwiska i wydają muzykę na światowym poziomie.

Nie mogliśmy pozostać obojętni wobec tej znakomitej tendencji i powołujemy do życia ’Dział recenzji polskich EP-ek’!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przedstawimy w nim zarówno single sygnowane nazwiskami polskich producentów, jak i te zawierające remiksy popełnione przez „naszych”. Przejrzymy też pozycje katalogowe rodzimych wytwórni w poszukiwaniu tych najciekawszych.

Dajemy też możliwość polskim producentom i labelom na promowanie swoich dzieł w Muno.pl. Wystarczy przesłać nam Promo EP stosując się do podanych niżej wytycznych a wybrane zrecenzujemy i rzetelnie ocenimy. Damy też możliwość jej oceny użytkownikom Muno.

Z pewnością przyczyni się to do wzrostu popularności EP-ki oraz zaistnienia artysty lub wytwórni w świadomości polskich klubowiczów.

Zasady przesyłania EP-ek:

1) Adres mailowy: [email protected]
2) Temat maila wg schematu: ARTYSTA – TYTUŁ EP – LABEL (DATA WYDANIA).
3) EP-ka musi być spakowana w archiwum ZIP lub RAR niezabezpieczone hasłem; w paczce może znaleźć się również grafika okładki i plik tekstowy z oficjalnymi feedback-ami, które mogą zostać opublikowane.
4) W przypadku wysyłania kilku EP w jednym mailu – każda EP w osobnym archiwum.
5) Format plików audio – MP3 320kbps; utwory w pełnych wersjach, dokładnie takich, jakie są dostępne w sklepach internetowych.
6) W treści maila należy podać bezpośredni link do archiwum lub do serwisów hostingowych (preferowane: Rapidshare, Speedyshare, Sendspace). Można podać hasło pozwalające na usunięcie pliku z serwisu. NIE WYSYŁAMY ARCHIWUM W ZAŁĄCZNIKU!
7) Należy podać również bezpośrednie linki do EP do popularnych sklepów (maks. 3)  jak Beatport, Traxsource, Juno, WhatPeoplePlay etc.).
8) Mile widziane udostępnienie fragmentów utworów do odsłuchu (np. przez Soundcloud).
9) Można wysłać EP-kę zanim pojawi się w sprzedaży, jednak jej recenzja pojawi się dopiero po terminie wydania.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →