Luzztro: nowości w labelu i scena podczas Audioriver

News

Kultowy dla Warszawy i znacznej części klubowiczów z Polski i zagranicy klub Luzztro rusza z nowymi inicjatywami.

Kto z was nie spędził najlepszego w życiu afteru w murach przy Alejach Jerozolimskich 6? Czy ten klub stał się już uosobieniem polskiej definicji after-party? Przecież to tutaj Andy Butler z Hercules & Love Affair tak zatracił się w zabawie, że nie zdążył na swój samolot!
Warszawski klub wciąż pracuje nad nowymi pomysłami, by rozszerzyć spektrum swego działania i wykorzystać drzemiący w nim potencjał.
Niemal 2 lata temu powstała przyklubowa wytwórnia płytowa o nazwie Luzztro Records, która z powodzeniem dostarcza na rynek nowe brzmienia z gatunku techno, deep-house, acid. Dla tego labelu nagrywają już tacy artyści jak preferujący mocne, surowe techno Truant, wrocławski DJ i producent Gogan (nagrywający też dla wytwórni Flashmoba i Swerve Digital) czy nowe nabytki: deep-house’owy producent Keenarf czy Mr. Spring.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Luzztro po raz drugi organizuje też  wrześniowy wyjazd na Ibizę: w programie jest clubbing na Białej Wyspie, boat party z DJ’ami związanymi z klubem i wszelkie aktywności muzyczne.

Tymczasem jeszcze w lipcu, podczas tegorocznego festiwalu  Audioriver,  Luzztro pojawi się nie tylko na płockim rynku, ale będzie również organizować specjalne party w lesie! 1500m2 „luzztrzanej” powierzchni znajdziecie tuż po wyjściu z Circusa, rozglądajcie się na szlaku, a ujrzycie specjalna strefę tańca i relaksu zwaną Lazz!
Od godziny 12:00 w piątek do poniedziałku do godziny 12 w południe posłuchacie muzyki granej przez DJ-ów i rezydentów klubu takich jak: Apostle Pete, Moes, Deeplomatik, Handia Hype, Ades, Gogan, Keenarf. Do zobaczenia po drugiej stronie Luzztra na trasie!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →