Love Hultén i jego syntezator, który chcesz dostać pod choinkę. Pod warunkiem, że byłeś_aś grzeczny_a

Fot. Love Hultén
News
Syntezator, Monte-61, Love Hultén

Lubisz syntezatory modularne, ale nie masz w swojej kolekcji tego "jedynego"? Nic straconego. Poznajcie Love Hulténa, szwedzkiego artystę audiowizualnego i rzemieślnika, którego własnoręcznie wykonany syntezator zapragniesz mieć czym prędzej u siebie.

Nie ma na jego temat zbyt wielu wzmianek. Dostępny jest na zamówienie, na co dzień niedostępny i kropka. Syntezator Monte-61 jest jedyny w swoim rodzaju. Zaprojektowany na zamówienie dla klienta o nazwie MonteBooker. O samym autorze znajdziemy nieco więcej informacji. Love Hultén łączy tradycyjne rzemiosło z nowoczesną technologią. Tworząc unikalne przedmioty, w nieoczywisty sposób łączy formę i funkcję. Szwed specjalizuje się w tworzeniu wyjątkowych i ekskluzywnych przedmiotów, oferując autentyczne i nigdzie indziej niespotykane syntezatory.

Fot. Love Hultén

Syntezator-marzenie może być Twój. Love Hultén czeka

„Ten jedyny w swoim rodzaju egzemplarz może być dostosowany na wiele sposobów – kolorystyka, materiał, osprzęt syntezatora itp.” – pisze Love Hultén o Monte-61 i… w sumie tyle. Podobnie jak reszta wybitnych dzieła Szweda i ten egzemplarz został wykonany w jednoosobowym studio w Göteborgu. Jest on również kolejnym wykonanym na zamówienie – stąd znikoma ilość informacji co do parametrów i wszelkiego rodzaju szczegółów. W takim przypadku, chętni zgłębić tajniki prac Hulténa, skazani są wnikliwą obserwację i zasięganie ekspertyz porównawczych z poprzednimi modelami wykonanymi przez artystę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Love zbudował w przeszłości kilka instrumentów wokół syntezatora Monte-61, jednak po raz pierwszy został on przyozdobiony dodatkowymi efektami. Bardziej czuje oko zauważy, że może być on drugą wersją syntezatora, którą Love Hultén zbudował w zeszłym roku. Na mailu MonteBrookera można dostrzec zdjęcia sprzed 6 miesięcy nieco innej maszyny, która ma uchyloną pokrywę. Znajdziecie ją również na stronie Love Hulténa pod nazwą VoxArray61.

Voxarray 61 – DIY modular synthesizer

Pomimo, iż na stronie producenta nie znajdziemy żadnych szczegółów, za drewnianą okleiną można dostrzec układ Korg Minilogue. Nowa wersja, która jest łudząco podobna do syntezatora T-Rex Replicator Tape Echo tyle, że z odciętym frontem, stanowi kompletne dzieło sztuki syntezatorowej, które niejeden jej koneser chciałby mieć w swojej kolekcji.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →