Moog wypuszcza nowy syntezator – poznajcie Subharmonicon

News Film Galeria
Subharmonicon

Marka Moog wypuści na rynek długo zapowiadany semi-modularny polirytmiczny analogowy syntezator o nazwie Subharmonicon. Instrument będzie można kupić w Polsce prawdopodobnie już w przyszłym miesiącu.

Moog i jego nowy sprzęt

Subharmonicon stanowi kontynuację serii, w której skład wchodzą m.in. Moog DFAM i Moog Mother-32. Najnowszy syntezator Mooga posiada dwa 4-stopniowe sekwencery, 6-tonowe generowanie akordów za pomocą 2 oscylatorów, 4 oscylatory subharmoniczne,32 gniazda do łączenia modułów między sobą i MIDI.

Moog Subharmonicon jest wszechstronnym analogicznym labiryntem syntezy subharmonicznej i brzmienia polirytmicznego, równie dobrze przystosowanym do zatracenia się i znalezienia siebie.

Serwis loopop na swoim kanale na YouTube przygotował 40-minutową prezentację możliwości syntezatora Moog Subharmonicon. Sprawdźcie:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Moog Subharmonicon Tutorial

Moog również za darmo

Przypomnijmy przy okazji, że Moog na czas trwania pandemii koronawirusa udostępnił za darmo aplikację muzyczną Minimoog Model D Synthesizer. Aplikacja dostępna jest na system iOS (można ją pobrać tutaj).

Sprawdź także: Pomysł na zabicie nudy w domu? Aplikacje muzyczne! Sporo z nich jest teraz za darmo

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →