Legenda światowej sceny techno zagra w naszym kraju!

Fot. Materiały promocyjne
News
Paul Kalkbrenner powróci do Polski

W ramach nadchodzącej europejskiej trasy koncertowej, Paul Kalkbrenner odwiedzi kilka europejskich państw, w tym Polskę.

Paul Kalkbrenner powróci do Polski

Znakomite wieści dla polskich fanów talentu Paula Kalkbrennera! Artysta w specjalnym video zapowiedział, że przygotowuje się do trasy koncertowej. To właśnie w jej ramach odwiedzi nasz kraj.

W filmiku, który Paul Kalkbrenner umieścił w dniu swoich urodzin w mediach społecznościowych widzimy, jak DJ wyjmuje z owiniętego czerwoną wstęgą dużego czarnego kartonu sznurek z flagami państw, w których ma zamiar dać występ. Jest wśród nich Francja, Włochy, Szwecja, czy właśnie Polska. Na razie nie znamy konkretnych dat występów, ani cen biletów. Jeśli tylko uzyskamy nowe informacje w tym zakresie, to od razu damy wam o tym znać. Możecie też zapisać się do newslettera Paula, aby otrzymywać od niego najnowsze informacje dotyczące jego koncertowych ruchów.

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

W czerwcu 2020 Kalkbrenner wydał czterościeżkową EP-kę  zatytułowaną Speak Up, którą można było kupić także w formie limitowanej płyty winylowej (500 tłoczeń).

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Paul Kalkbrenner (@iampaulkalkbrenner)

Paul Kalkbrenner – na scenie od ponad 20 lat

W zeszłym roku Paul Kalkbrenner znalazł się na 91. miejscu w plebiscycie serwisu DJ Mag Top 100 DJ-ów, o cztery miejsca wyżej niż w 2018 roku. Niemiec uważany jest za wyjątkowy talent międzynarodowy. Z siedmioma studyjnymi albumami i ponad 2,4 mln fanów na Facebooku jest jedną z największych gwiazd techno. W lipcu 2016 roku został pierwszym artystą techno, który zafascynował główną scenę europejskiej instytucji Tomorrowland i zagrał na głównej scenie również w 2017 roku. Jego wymagające kompozycje  są pełne energii, istnieją po to, by zabrać słuchaczy z dala od codzienności.

Ostatni studyjny krążek niemieckiego artysty, Parts Of Life został wydany w 2018 roku. Był to ósmy album niemieckiego DJ-a. Swoją premierę miał dziesięć lat po już legendarnym Berlin Calling i jest swoistym podsumowaniem tego czasu w bogatym życiorysie Paula. Piętnaście utworów z roboczymi, numerycznymi nazwami, klimat jakiego nie znajdziemy nigdzie indziej, a nawet okładka pełna znaczących detali, składają się na bardzo osobiste dzieło, a zarazem – jak zawsze w przypadku Kalkbrennera – po prostu ogromną dawkę świetnego techno.

Paul Kalkbrenner – Live at Lowlands 2019

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również