Legenda światowej sceny techno zagra w naszym kraju!

Fot. Materiały promocyjne
News
koncerty Paula Kalkbrennera coraz bliżej

W ramach nadchodzącej europejskiej trasy koncertowej, Paul Kalkbrenner odwiedzi kilka europejskich państw, w tym Polskę.

Paul Kalkbrenner powróci do Polski

Znakomite wieści dla polskich fanów talentu Paula Kalkbrennera! Artysta w specjalnym video zapowiedział, że przygotowuje się do trasy koncertowej. To właśnie w jej ramach odwiedzi nasz kraj.

W filmiku, który Paul Kalkbrenner umieścił w dniu swoich urodzin w mediach społecznościowych widzimy, jak DJ wyjmuje z owiniętego czerwoną wstęgą dużego czarnego kartonu sznurek z flagami państw, w których ma zamiar dać występ. Jest wśród nich Francja, Włochy, Szwecja, czy właśnie Polska. Na razie nie znamy konkretnych dat występów, ani cen biletów. Jeśli tylko uzyskamy nowe informacje w tym zakresie, to od razu damy wam o tym znać. Możecie też zapisać się do newslettera Paula, aby otrzymywać od niego najnowsze informacje dotyczące jego koncertowych ruchów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W czerwcu 2020 Kalkbrenner wydał czterościeżkową EP-kę  zatytułowaną Speak Up, którą można było kupić także w formie limitowanej płyty winylowej (500 tłoczeń).

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Paul Kalkbrenner (@iampaulkalkbrenner)

Paul Kalkbrenner – na scenie od ponad 20 lat

W zeszłym roku Paul Kalkbrenner znalazł się na 91. miejscu w plebiscycie serwisu DJ Mag Top 100 DJ-ów, o cztery miejsca wyżej niż w 2018 roku. Niemiec uważany jest za wyjątkowy talent międzynarodowy. Z siedmioma studyjnymi albumami i ponad 2,4 mln fanów na Facebooku jest jedną z największych gwiazd techno. W lipcu 2016 roku został pierwszym artystą techno, który zafascynował główną scenę europejskiej instytucji Tomorrowland i zagrał na głównej scenie również w 2017 roku. Jego wymagające kompozycje  są pełne energii, istnieją po to, by zabrać słuchaczy z dala od codzienności.

Ostatni studyjny krążek niemieckiego artysty, Parts Of Life został wydany w 2018 roku. Był to ósmy album niemieckiego DJ-a. Swoją premierę miał dziesięć lat po już legendarnym Berlin Calling i jest swoistym podsumowaniem tego czasu w bogatym życiorysie Paula. Piętnaście utworów z roboczymi, numerycznymi nazwami, klimat jakiego nie znajdziemy nigdzie indziej, a nawet okładka pełna znaczących detali, składają się na bardzo osobiste dzieło, a zarazem – jak zawsze w przypadku Kalkbrennera – po prostu ogromną dawkę świetnego techno.

Paul Kalkbrenner – Live at Lowlands 2019

Paul Kalkbrenner w Polsce

Biletomat.pl
139 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →