Premierowa EPka Paula Kalkbrennera

Krążek legendarnego niemieckiego DJa, Paula Kalkbrennera, trafił na platformy streamingowe i do sprzedaży fizycznej.

Paul Kalkbrenner i Berlin Wschodni

Czterościeżkową EPkę Paula Kalkbrennera zatytułowaną Speak Up można kupić w sieci, a także w formie limitowanej płyty winylowej (500 tłoczeń). Wydawnictwo jest dostępne pod tym adresem. Krążek można przesłuchać również w głównych serwisach streamingowych, takich jak Apple Music, Spotify i Amazon Prime.

Paul Kalkbrenner – Speak Up, posłuchaj najnowszej EPki

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Płyta nawiązuje do czasów, które spędziłem w Berlinie Wschodnim jako dziecko. W tym mieście też rozwinęła się moja miłość do muzyki elektronicznej, a później do techno – skomentował Kalkbrenner.

 

Paul Kalkbrenner – na scenie od ponad 20 lat

W zeszłym roku Paul Kalkbrenner znalazł się na 91. miejscu w plebiscycie serwisu DJ Mag Top 100 DJ-ów, o cztery miejsca wyżej niż w 2018 roku. Niemiec uważany jest za wyjątkowy talent międzynarodowy. Z siedmioma studyjnymi albumami i ponad 2,4 mln fanów na Facebooku jest jedną z największych gwiazd techno. W lipcu 2016 roku został pierwszym artystą techno, który zafascynował główną scenę europejskiej instytucji Tomorrowland i zagrał na głównej scenie również w 2017 roku. Wymagające kompozycje Paula Kalkbrennera są pełne energii, istnieją po to, by zabrać słuchaczy z dala od codzienności.

Ostatni studyjny krążek niemieckiego artysty Parts Of Life został wydany w 2018 roku. Był to ósmy album niemieckiego DJa. Swoją premierę miał dziesięć lat po już legendarnym Berlin Calling i jest swoistym podsumowaniem tego czasu w bogatym życiorysie Paula. Piętnaście utworów z roboczymi, numerycznymi nazwami, klimat jakiego nie znajdziemy nigdzie indziej, a nawet okładka pełna znaczących detali, składają się na bardzo osobiste dzieło, a zarazem – jak zawsze w przypadku Kalkbrennera – po prostu ogromną dawkę świetnego techno.

Paul Kalkrenner

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →