LAS Festival 2021 – pełen line-up, pełen luz

Eventpromo Festiwale
LAS Festival 2021 line-up

LAS Festival 2021 jest już na zakręcie. Za tydzień rozpocznie się pięciodniowa, spirytualistyczna impreza, która, jak to festiwale mają w zwyczaju, zaabsorbuje Waszą energię, ale również, odda ją z nawiązką. Znamy już cały line-up imprezy.

LAS Festival 2021 – trip na dobry początek wakacji

Już za parę dni wystartuje LAS Festival, podczas którego poczucie obowiązku zastąpi uczucie absolutnej powinności względem samego siebie. Wydarzenie sprzyja komfortowi, pozwoli na przewietrzenie głowy, odpoczynek od codzienności, a także zachłystnięcie i zachwycenie się tym, co oferuje nam natura. Bliskość przyrody, budowanie swojej bezpiecznej przestrzeni wśród innych uczestników festiwalu, napawanie się muzyką, relaks i taniec – wszystko, co przyjemne, znajdziecie w festiwalowej wiosce w Paczynie. Na pięciu scenach, które w tym roku utworzą leśną przestrzeń, zaprezentuje się prawie 200 artystów o różnym temperamencie. Posłuchacie tam zarówno kołyszącego ambientu, jak i energicznego, muzycznie agresywnego techno. A wszystko to w zadziwiającej oprawie wizualnej, dokładnie oddającej uduchowiony, tripowy klimat eventu.

Przeczytaj: LAS Festival 2021 i ogłoszenia, które sprawią, że natychmiast zechcesz lata

LAS Festival 2021 line-up

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

fot. materiały prasowe

LAS Festival z dobrocią dla każdego

Od pierwszej do obecnej, piątej już edycji imprezy, sporo się zmieniło. Idea wydarzenia wciąż jednak jest taka sama: budować ekosystem, w którym muzyka to ludzie, a ludzie to muzyka. Do line-upu LAS Festival 2021 dołączyli właśnie ostatni artyści, którzy razem z jego uczestnikami stworzą jego niepowtarzalny klimat oraz zadbają o atmosferę od samych podstaw. W Paczynie zagrają dla Was Sept oraz Truant i Mina Murra, a także N Å T, Mikrus z BRESLAU TECHNO, Marika Srbinovska z DEEP DEPOT oraz DJ OKNO. Ostatni rzut ogłoszeń zamyka vitcat i Ivy, PLAL z regime i ntceo z Trap Door.

LAS Festival 2021 nie obędzie się również bez warsztatów artystycznych, porannych (przedpołudniowych?) zajęć z jogi, wyplatania wianków, rzeźbienia w drewnie, a także konkursu DJ-skiego, który wyłoni artystów, mogących zaprezentować się na wybranej scenie podczas festiwalu. Strefa gastro zapewni smaczne jedzenie wyłącznie w opcji wege i vegan, a na polu namiotowym uczestnicy doświadczą luksusu ciepłych pryszniców.

Truant – Juke Machine (Original Footwork Mix)

Dobre duchy paczyńskiego LASu

Każda z pięciu scen festiwalu dostarczy Wam niepowtarzalnych wrażeń. Poniżej przedstawiamy Wam pełne line-upy poszczególnych miejsc.

Tree House kierowane przez ekipę SLAP

Tree House LAS Festival 2021 line-up

 

Rising Stage – rządzi kEczuP i wsparcie od Amnesiac & Bald (SOJUZ)

LAS Festival 2021 line-up rising stage

Forest Stage pod kontrolą CJ Art & Toltec

Forest Stage LAS Festival 2021 line-up

 

Bass Tent – pod opieką Rafała Konerta – Positive Thursdays

Bass Tent - Rafał Konert - Positive Thursdays Bass Tent

Chill Stage – stery trzyma ekipa LASu – Jaroch oraz Kasia

LAS Festival 2021 line-up chill stage

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →