Elektronika na Fest Festival BILETY

380
Eventpromo
Elektronika na Fest Festival BILETY

Fest Festival nie zwalnia i odkrywa kolejne karty! Sprawdź jakie jeszcze gwiazdy elektroniki dołączyły do składu festiwalu.

Kolejne sceny, artyści elektroniczni i cało-nocna część festiwalu, czyli co nowego na Fest Festivalu, który odbędzie się między 23 a 24 sierpnia w chorzowskim Parku Śląskim.

Organizatorzy festiwalu (m.in. twórcy klubu Smolna), wraz z przedstawicielami znanych grup promotorskich, czyli 175 BPM – aktywnej na scenie drum & bass oraz Goadupa Arts, Culture & Music Festival – odpowiedzialnej za największe wydarzenia z brzmieniami psy trance w Polsce, zaproszą do Chorzowa wielu innych artystów związanych z elektroniką, którzy wystąpią na scenach poświęconych tylko tym brzmieniom.

Na nocnej części festiwalu zagrają m.in. twórcy projektu Kollektiv Turmstrasse. Christian i Nico od lat tworzą jeden z ulubionych duetów producenckich wśród fanów gatunku, a przyczyniły się do tego m.in. wydawnictwa w znanej wytwórni Diynamic, należącej do giganta sceny, Solomuna. Skoro o duetach mowa, do programu wydarzenia dołączyli także Catz ‚n Dogz, czyli polski projekt znany publiczności na całym świecie. Grzesiek i Wojtek zajmują się nie tylko produkcją i DJ-ingiem, ale także zarządzaniem swoim labelem Pets Recordings, gdzie niedawno opublikowali najnowszy album pt. „Friendship”. Wiele świetnych wydawnictw ma na koncie także Reinier Zonneveld, producent i live performer z Holandii, mający na koncie m.in. kolaborację z samym Carlem Coxem.

Na Fest Festival nie zabraknie także artystów reprezentujących brzmienia drum and bass. Netsky to niekwestionowana gwiazda tego nurtu, która zdobył rzeszę fanów na całym świecie dzięki takim produkcjom, jak „Memory Lane”, „Come Alive” czy nagranemu z Lost Frequencies (który również zagra na Fest Festival) utworowi pt. „Here With You”. Na tej samej scenie poza belgijskim producentem zagrają także min. Camo & Krooked, znani ze współpracy z Hospital i Ram Records, René LaVice, a także Gydra b2b Telekinesis & MC Nuklear.

Na Śląsku pojawi się również mocna reprezentacja artystów związanych z międzynarodową sceną psy trance. Jonas Pettersson i Johan Kraft, czyli Logic Bomb, to artyści z prawie 20-letnim stażem wydawniczym, który wciąż regularnie się powiększa – w 2018 r. ukazał się ich najnowszy album pt. „Dark Matter”. Jeszcze wcześniej niż Logic Bomb, swoje pierwsze produkcje oficjalnie opublikował Sandman. Pod tym pseudonimem tworzy Itzik Levy, który współpracował m.in. z Iboga Records czy Hadshot Haheizar. W tych samych wytwórniach znalazły się także produkcje duetu Ticon, który zamyka skład ogłoszenia.

Przypominamy, że wcześniej ogłoszeni artyści to: Wu-Tang Clan, Disclosure dj set, Róisín Murphy, Lost Frequencies, MEUTE, Little Dragon, Sokół, Vitalic, Albo inaczej, JMSN, Kero Kero Bonito, Paweł Domagała, Tulia, Bedoes, Arek Kłusowski, BARANOVSKi, My Name Is New, Viagra Boys
Źródło: materiały prasowe

Kup Bilety

Biletomat.pl
259 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.