Kavinsky utworem „Zenith” zapowiada nową płytę

Fot. Materiały promocyjne
News
Nowy Kavinsky nadchodzi

Czy w tym roku się uda? Wszystko wskazuje na to, że tak! Po ośmiu latach doczekamy się nowego albumu Kavinsky’ego.

Nowy Kavinsky nadchodzi

Kim jest Kavinsky, wie z pewnością każdy fan synthwave’u oraz…Ryana Goslinga. To bowiem właśnie na soundtrack filmu Drive z 2011 roku z blond aktorem w roli głównej, trafił kawałek Nightcall w wykonaniu francuskiego producenta. Singiel okazał się ogromnym hitem i doskonale wypromował debiutancki album Kavinsky’ego OutRun, który pojawił się w 2013 roku. Od tego momentu minęło aż 9 lat i muzyk kilkakrotnie w mniej lub bardziej bezpośredni sposób zapowiadał wydanie nowego krążka, jednak nigdy nie doprowadzał sprawy do końca.

Fot. Kavinsky

Ta sytuacja zmieni się na pewno. I to już niedługo. 25 marca pojawi się bowiem płyta Reborn, którą anonsował wydany pod koniec ubiegłego roku singiel Kavinsky’ego Renegade. Utwór zawierał wokale Cautious Clay oraz wkład Victora Le Masne i Gasparda Augé z Justice.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kavinsky – 12 premierowych kawałków

Wkrótce po premierze tego nagrania dowiedzieliśmy się, że następca Outrun ukaże się nakładem Astralwerks/Record Makers i będzie zawierać liczącą 12 kawałków trakclistę. Właśnie poznaliśmy kolejny z nich – Zenith, w którym wokalnie udzielają się Prudence (wcześniej duet the ) i wokaliści Diamond Nights, Morgan Phalen. Posłuchajcie singla poniżej:

Kavinsky – Zenith

Według materiałów prasowych Kavinsky wyobrażał sobie Zenith jako naturalny sequel swojego przełomowego singla Nightcall. Podczas tworzenia utworu producent inspirował się kinem.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →