Jutro startuje nowa platforma streamingu muzyki

News
Clubify

Innowacyjna platforma streamingowa Clubify działać będzie na zasadzie fair pay - fair play i ma w założeniu wspierać branżę muzyczną w czasie trwania pandemii i kiedy czasy lockdownu już przeminą.

Clubify – nowa jakość wśród platform streamingowych?

Clubify działać będzie na zasadzie subskrypcji lub VOD. Przejrzysta polityka płatności serwisu gwarantuje to, że opłaty wnoszone przez użytkowników trafią w znacznej większości bezpośrednio na konta artystów, klubów muzycznych, festiwali czy organizatorów imprez i koncertów. Clubify, będący częścią Grupy Unity, został stworzony w oparciu o zasady współpracy, współdziałania i integracji.

Co jeszcze ma różnić Clubify od Spotify, Amazon Music i innych tego typu serwisów muzycznych? Właściciele platformy zapowiadają, że chcą zintegrować system przemysłu muzycznego, stawiając na bezpośrednią współpracę z klubami, DJ-ami, wytwórniami i festiwalami, a także sponsorami. Chcą w ten sposób scentralizować i uprościć sposób, w jaki użytkownicy doświadczają treści nadawanych na żywo.

Clubify

Clubify pomoże wypromować artystów za darmo

Muzycy będą mieli do dyspozycji bezpłatną, profesjonalną platformę do promowania swoich materiałów, kluby i festiwale będą mogły organizować wydarzenia na żywo, a wytwórnie będą miały szerokie możliwości zaprezentowania rodzącego się talentu. Użytkownicy będą zaś mieli nieograniczony dostęp do ekskluzywnych treści Clubify i będą w każdej chwili mogli sprawdzić, że ich pieniądze trafią bezpośrednio do przedstawicieli branży muzycznej.

Jeżeli chcecie wypróbować sobie Clubify za darmo, to możecie już teraz wejść na tę stronę i wygenerować bezpłatne konto.

Clubify

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.