Spotify wspiera środowisko muzyczne podczas pandemii

News Galeria
Protesty przeciwko Spotify na całym świecie

Serwis streamingowy Spotify uruchomił właśnie funkcję bezpośredniej płatności na rzecz artystów.

Spotify da zarobić muzykom

Spotify włączył nową opcję, pozwalającą osobom korzystającym z serwisu  na dokonywanie bezpośrednich wpłat na rzecz artystów. Nowa funkcja daje twórcom możliwość linkowania do aplikacji Cash App, GoFundMe i PayPal.me, gdzie słuchacze mogą przekazywać im pieniądze. Spotify nie będzie pobierał żadnych opłat związanych z tymi transakcjami. Więcej o usłudze możecie przeczytać tutaj.

Spotify jak Twitch i SoundCloud

Użytkownicy Spotify mogą również przekazać pieniądze na wskazaną przez artystę organizację charytatywną lub akcję społeczną. Wybrana inicjatywa pojawi się na profilu artysty jak wyróżniona piosenka. Funkcja „gifting” od lat jest ogromną częścią chińskich firm technologicznych. Posiada ją również w swoich usługach Twitch i SoundCloud. Można spodziewać się, że niedługo kolejne amerykańskie i europejskie serwisy streamingowe pójdą w ich ślady.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Spotify

Spotify nie żałuje pieniędzy

Spotify, Tidal, Amazon Music, YouTube Music, Facebook i inne znaczące marki streamingowe rozpoczęły również niedawno wspólne działania w celu zapewnienia twórcom dodatkowego zarobku w czasie pandemii koronawirusa. Wszystkie firmy wpłaciły łączną sumę 2 mln dolarów na konta organizacji zajmujących się pozyskiwaniem funduszy dla muzykówHelp Musicians, PRS Foundation i MusiCares. Streamingowcy planują dokonywać dalszych wpłat w najbliższym czasie.

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →