Jonny Cade – A Sanguine Lamb EP

Recenzje

Info

Data wydania:
2011/03/04
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:

Loco Records od samego początku działalności kojarzony jest z muzyką deep-house najwyższej próby w wykonaniu zarówno krajowych jak i zagranicznych artystów. Kolejnym reprezentantem tych drugich jest Jonny Cade, którego „A Sanguine Lamb” właśnie trafił do sklepów.

Celem Karola XVII i MB Valence’a było stworzenie oficyny, w której wydawane produkcje będą miały wspólny mianownik nie tylko gatunkowy, ale także brzmieniowy – „A Sanguine Lamb” jest doskonałym tego przykładem. Każdy choć trochę orientujący się w temacie słuchacz przy pierwszym kontakcie z oryginałem bez problemu powinien wychwycić „Loco Sound”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Utwór jest przestrzenny, nieco mroczny, przyprawiony krótkimi partiami instrumentalnymi oraz wokalnymi. Charakterystyczny „bulgoczący” bassline musi niesamowicie brzmieć na wysokiej klasy klubowych soundsystemach!

Za remix odpowiedzialny jest Huxley, z którym to Cade nagrał wcześniej „London To Leeds EP” dla Kolour Recordings. Swoją wersję przygotował z zachowaniem dużego szacunku do oryginalnej, gdyż ograniczył się do dodania bardziej house’owego bitu i zmiany linii basowej, przez co utwór stał się nieco radośniejszy i zyskał „imprezowy” potencjał.

„A Sanguine Lamb” to tytuł niezwykle udany, po który DJ-e będą sięgać niejednokrotnie, a już teraz można usłyszech go w setach Jimpstera, Rogera Sancheza czy Sandy Rivery.Tracklista

01. A Sanguine Lamb (Original Mix)
02. A Sanguine Lamb (Huxley Remix)

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →