Jonny Cade – Victoria’s Lesson EP

Recenzje

Info

Data wydania:
2011/06/17
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:
Wygląda na to, że młody brytyjczyk Jonny Cade już na dobre zadomowił się w Loco Records. Po bardzo dobrze przyjętej „A Sanguine Lamb EP” oraz „Stool Pigeon EP” (nagranej z Jonjo Williams jako NoamRyder) przyszedł czas na kolejne wydawnictwo dla sublabelu Supreme – „Victoria’s Lesson EP„.
Jonny dał się już poznać jako bardzo dobry producent, mający głowę pełną niebanalnych pomysłów. Jego utwory charakteryzują się melodyjnością oraz głębokim, jednak wciąż delikatnym groove. „Dotty Hook Up” nie jest odstępstwem od tej reguły. Prosta, unosząca melodia świetnie współgra z męskimi wokalami, czyniąc numer jednym z ciekawszych deep’ow, jakie ostatnio miałem okazję słyszeć.
Sypiący remiksami jak z rękawa Pol_On po raz kolejny udowadniają, że na tym polu nie mają sobie równych! Nigdy nie jest sprawą oczywistą jak brzmieć będzie ich wersja, co ich tym razem zainspirowało. Pol_On For The Lazy Days Remix urzeka gitarowym basem, organami, aranżacją i możnaby tak wymieniać po kolei wszystkie składowe utworu…. Perfekcyjny i przepiękny remix!
Druga autorska produkcja Jonny’ego – „Take Away Dispute„, nie wywołuje już takich emocji jak obie wersje „Dotty Hook Up”, jednak całkiem nieźle wypada w roli dopełnienia EP-ki – płynie powoli, studząc szalejące wciąż po produkcji Pol_On zmysły.
Loco Records wciąż ma nosa do wyszukiwania talentów, czego dowodem jest współpraca z brytyjczykiem. Nie mam wątpliwości, że Jonny zamiesza na scenie deep house, która od jakiegoś czasu cierpi na brak świeżości. Plus oczywiście brawa dla Pol_On! Rewelacyjna EP!


Jonny Cade – „Victoria’s Lesson EP” TBR 17/6/2011 by Jonny CadeTracklista

01. Dotty Hook Up

02. Dotty Hook Up (Pol_On For Lazy Days Remix)

03. Take Away Dispute

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →