Jeff Mills – pionier muzyki techno wystąpi w Polsce

News
Jeff Mills w Polsce

Jeff Mills wystąpi w Hali Stulecia. Pionier muzyki techno, jedna z najważniejszych postaci w historii elektroniki w czerwcu pojawi się we Wrocławiu. Nie może Was tam zabraknąć!

Jeff Mills – żywa legenda muzyki techno

Jeff Mills to absolutna legenda muzyki techno. Członek grupy Underground Resistance, niezwykle utalentowany producent i DJ już w czerwcu zawita do Wrocławia. Ciężko wymienić wszystkie zasługi i osiągnięcia muzyczne, jakie na koncie ma The Wizard, ale postaramy się zaprezentować te najbardziej znaczące.

JEFF MILLS THE WIZARD DETROIT

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jeff Mills – jeden z założycieli grupy Underground Resistance i wytwórni Axis

Jego kariera rozpoczęła się na początku lat 80. ubiegłego wieku. Po ukończeniu szkoły Jeff rozpoczął swoją ścieżkę DJ-ską od występów w stacji radiowej WJLB, gdzie dał się poznać słuchaczom jako The Wizard. W 1989 roku wraz z „Mad” Mikiem Banksem założył grupę Underground Resistance, której brzmienie zdefiniowało na lata to, co współcześnie kryje się pod nazwą detroit techno. Chodź Mills nigdy oficjalnie nie opuścił grupy, to po latach działalności postanowił obrać własną, solową ścieżkę.

Underground Resistance – The Final Frontier

W 1992 roku, wraz z Robertem Hoodem panowie założyli legendarną wytwórnię Axis, która doczekała się kilku sub-labeli. Skupili się na działalności wydawniczej, promując bardziej minimalne podejście do muzyki techno.

Jeff Mills – The Bells

Dziś Jeff Mills uchodzi za absolutną legendę i ojca muzyki techno. Jego utwory możecie usłyszeć na parkietach największych klubów i… filharmonii.

Jeff Mills & Montpelier Philharmonic Orchestra – The Bells

Jeff Mills, Wrocław, Hala Stulecia, 6 czerwca – bilety

Jeff Mills wystąpi 6 czerwca w Hali Stulecia we Wrocławiu. To prawdziwe święto dla wszystkich fanów elektroniki w Polsce. Choć na razie nie znamy pełnego line-upu, organizatorzy zapowiadają, że obok legendarnego artysty spodziewać się możemy innych naprawdę wielkich nazwisk.

Wydarzenie odbędzie się w ramach nowego cyklu imprez PLURED, który powstał z inicjatywy Playground, co gwarantuje jakość popartą wieloletnim doświadczeniem na scenie w kraju i za granicą. Występ Jeffa Millsa poprzedzony będzie imprezami pod szyldem nowej marki, które odbędą się w największych klubach w Polsce.

Sprzedaż biletów rozpocznie się w przyszłym tygodniu na stronie Biletomat.pl.

Plured w/ Jeff Mills - Wrocław, 6.06.2020

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →