Hej, Hej, Hej, tutaj Up To Date. Kolejne nazwiska zasilają białostocki festiwal

Fot. Krzysztof Karpiński
News
Up To Date 2021, UTDF, Białystok

Jeszcze chwila, jeszcze moment i poznamy cały skład artystów Up To Date Festival 2021. Do grona 20 ogłoszonych w lipcu nazwisk doszło kolejnych 18. Wielkie odliczanie z ich drobnym udziałem nabrało dodatkowego rozpędu. Oto i oni!

Niespełna miesiąc pozostał do jednego z najważniejszych festiwali muzycznych w naszym kraju. Festiwalu, który w kalendarzu czerwonym flamastrem zaznacza się zaraz po ogłoszeniu daty jego organizacji. Nie inaczej było i u nas stąd niepohamowana ekscytacja kolejno ogłoszonych nazwisk. A ponieważ w kontekście Up To Date Festival powiedziano już chyba wszystko najrozsądniej będzie przejść do konkretów. Białostoczanie po raz kolejny stanęli na wysokości zadania prezentując w drugim ogłoszeniu zbliżającego się wydarzenia wiele nazwisk, których próżno szukać gdzie indziej.

Przeczytaj również: Nawet pandemia nie zatrzyma Up To Date. Białostocki festiwal ogłosił pierwsze nazwiska

Up To Date 2021, Up To Date Festival 2021, UTDF, UTDF 2021, Białystok

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Materiały prasowe

Up To Date Festival 2021. Poznaliśmy kolejne nazwiska

Live acty, DJ sety, koncerty zamknięcia, polska śmietanka, zagraniczny zaciąg, światowe premiery, doświadczenie, młodość. Mniej więcej tak można streścić drugie ogłoszenie zaanonsowane przez włodarzy festiwalu UTD. Nie przedłużając – voilàAnimistic Beliefs, Avtomat, Bartosz Kruczyński live, BLU TERRA live, Błażej Malinowski, DJ MELL G, HAŁASTRA, HARPER, Neel, Oscar Mulero, Pejzaż (hybrid set), Posij, PRIVACY, RAU (DJ set), Shifted live, Simo Cell, Umwelt & Efren Mur live A/V Subversive Territory, wh0wh0.

Mamy dla Was drugie ogłoszenie artystów Up To Date Festival 2021. Został niecały miesiąc do festiwalu i myślę, że mogę spokojnie powiedzieć, że dowieźliśmy co najmniej porządny line-up. Nie jest to cały skład artystów – nad częścią jeszcze pracujemy, bo warunki działania są iście szatańskie. Jest trochę zamieszania, gdyż musieliśmy kilka nazwisk, po rezygnacjach, komplikacjach zamienić na inne.

– brzmi fragment wpisu Jędrzeja Dondziło

Bilety dostępne za pośrednictwem strony Biletomat.pl możecie znaleźć pod tym linkiem. Tymczasem łapcie małą ściągawkę rodzajów biletów.

Karnet Full – obejmuje wszystkie wydarzenia festiwalu.
Salon Ambientu piątek 3.09. – drzwi 17:30, start 18:00
Salon Ambientu sobota 4.09. – drzwi 17:30, start 18:00
Koncert zamknięcia niedziela 5.09. – drzwi 19:30, start 20:00
Karnet stadion piątek, sobota 3-4.09. – drzwi 19:00, start 20:00

Wszyscy jesteśmy ogórkami / We’re all cucumbers

Karnet Stadion obejmuje sceny Pozdro Techno, Beats. Scena Jelenia, Czwarta Scena Czwórki. Warto również przypomnieć, że po kilku latach przerwy powraca Ambient Park, który już w najbliższą sobotę, 14 sierpnia, odbędzie się w Alei Ambientowej w Białymstoku.

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →