Nawet pandemia nie zatrzyma Up To Date. Białostocki festiwal ogłosił pierwsze nazwiska

Fot. Krzysztof Karpiński
Festiwale News
Up To Date Festival 2022, UTD

Gdy większość letnich festiwali już ma, bądź kończy ogłaszać swoje line-upy, wrześniowy Up To Date dopiero dzisiaj odkrywa pierwsze karty. Zgodnie ze wczorajszą zapowiedzią, poznaliśmy pierwsze 20 nazwisk, które za niespełna dwa miesiące wystąpią m.in. na scenach Pozdro Techno, Centralnego Salonu Ambientu oraz Beats.

Z prawieniem komplementów pod adresem Up To Date Festival jest trochę jak z jedzeniem pierogów ukochanej babci. Niby wiesz czego się spodziewać, jednak gdy już spróbujesz to wiesz, że było warto i będziesz chciał więcej. Kto choć raz odwiedził Białystok w wiadomym celu doskonale wie o czym mowa. Nie inaczej będzie w tym roku, w trakcie dwunastej edycji białostockiego święta muzyki zaplanowanego w dniach 3-5 września.

Up To Date / Wolny Wybór / Freedom of choice

Up To Date Festival 2021 z pierwszymi nazwiskami

Odwiedzany przed pandemią przez blisko 10 tysięcy gości Białystok również w tym roku spodziewa się nie mniejszego zainteresowania. Wyprzedane dwie pierwsze pule wciąż pokazują ogromną chęć uczestnictwa w festiwalu mimo pandemiczno-restrykcyjno-szczepionkowych warunków. Zeszłoroczna edycja utwierdziła organizatorów w przekonaniu, że obrana przez nich droga jest tą właściwą, a podejmowane decyzje jednymi z najrozsądniejszych i najbardziej przemyślanych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Do drugiej grupy należy dobierany rokrocznie z rozumem i godnością człowieka skład artystów. Gdy wczorajszy dzień chylił się ku końcowi, a Legia Warszawa dumnie weszła do II fazy eliminacji Ligi Mistrzów, dostaliśmy zapowiedź dzisiejszego ogłoszenia pierwszych 20 artystów. Oto oni: Belmondawg, Beniovska, Cignol live, DeFeKT live, DJ Python, Djrum B2B Om Unit, Evigt Mörker live, Laura BCR, Loefah, MŁODY DZBAN, Olivia, Piernikowski, Ribé live, Sansibar live, Satl / SIMONE GIUDICE live, SK.EIN live, TIM REAPER, YOUNG MAJLI (Marta Majli Malinowska), Zdechły Osa.

Bilety dostępne za pośrednictwem strony Biletomat.pl możecie znaleźć pod tym linkiem. Tymczasem łapcie małą ściągawkę rodzajów biletów.

Karnet Full – obejmuje wszystkie wydarzenia festiwalu.
Salon Ambientu piątek 3.09. – drzwi 17:30, start 18:00
Salon Ambientu sobota 4.09. – drzwi 17:30, start 18:00
Koncert zamknięcia niedziela 5.09. – drzwi 19:30, start 20:00
Karnet stadion piątek, sobota 3-4.09. – drzwi 19:00, start 20:00Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →