Gui Boratto remiksuje Morcheebę, czyli zacznijmy ten dzień naprawdę dobrze

Fot. Materiały promocyjne
News
Klasyczny utwór Morcheeby w nowej, urzekającej odsłonie

Morcheeba zaprezentowała remiks do utworu Sounds Of Blue. Sprawdź!

Klasyczny utwór Morcheeby w nowej, urzekającej odsłonie

Morcheeba udostępnia właśnie nowy remiks przygotowany przez urodzonego w Sao Paulo cenionego producenta Gui Boratto. Artysta wziął na warsztat klasyczny już kawałek Sounds of Blue. Po kilku przesłuchaniach możemy stwierdzić, że jest to prawdziwe małe dzieło sztuki brazylijskiego weterana elektroniki, który podkręcił tempo w stosunku do oryginału, zachowując jednocześnie cały jego wciągający, tajemniczy urok. Jest to idealny dodatek do rosnącego pakietu remiksów Morcheeby, bowiem w styczniu ukazała się przeróbka singla Namaste od Orbital.

Gui Boratto – Sounds Of Blue (Morcheeba remix)

Odnosząc się do swojego remiksu i do Morcheeby, Gui mówi:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wciąż pamiętam, jak zagłębiałem się w „Big Calm”, album, który sprawił, że zakochałem się w Morcheebie. Ale wcześniej w moim odtwarzaczu CD bez końca grała płyta „Trigger Hippie”. Zremiksowanie „Sounds Of Blue” było dla mnie ogromnym zaszczytem i zarazem przywilejem. Ogromnie się cieszę z tej współpracy i mam nadzieję, że w przyszłości będzie nam dane jeszcze ze sobą wspólnie działać.

Morcheeba – będą kolejne remiksy

Ten remiks następuje po uznanej premierze 10-utworowego albumu Morcheeby Blackest Blue w maju 2021 roku, wydanego niezależnie przez ich własną wytwórnię Fly Agaric Records. Nowy remiks Gui Boratto, który otrzymał pięciogwiazdkową recenzję i został opisany przez Albumism jako „odważny i porywający”, jest idealnym uzupełnieniem i rozszerzeniem tej płyty, wraz z serią nowych remiksów, które ukażą się w 2022 roku. Kolejny z nich swoją premierę ma mieć pod koniec marca. Nie możemy się doczekać!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →