Patrice Bäumel startuje z nową marką. Czym jest „HALO” ?

Fot. Materiały promocyjne
News
Patrice Bäumel prezentuje Halo

Pochodzący z Lizbony DJ i producent Patrice Bäumel przedstawił w weekend swój nowy muzyczny pomysł, który ma zbliżyć do siebie DJ-ów, producentów, bywalców imprez i słuchaczy.  

Patrice Bäumel prezentuje Halo

Patrice Bäumel uruchomił projekt HALO. Nowa marka ma służyć artyście jako osobista platforma do wydawania muzyki, a jednocześnie organizowania serii imprez z całonocnymi setami różnych DJ-ów.

Zamiarem HALO jest stworzenie znaczących, rzeczywistych kontaktów międzyludzkich i przyjęcie kultury uczestnictwa, a nie konsumpcji, co zostało podkreślone w „instrukcji obsługi” projektu, w której napisano, że „używanie telefonów komórkowych i aparatów fotograficznych będzie na imprezach organizowanych przez Bäumela zabronione”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bez strefy VIP

Na stronie internetowej HALO’s One Sheet przeczytać możemy, że spodziewany czas trwania setów DJ-skich wynosić będzie co najmniej cztery godziny. Nie będzie funkcjonowała strefa VIP (kulisy będą wykorzystywane jako funkcjonalna przestrzeń przeznaczona wyłącznie dla pracowników i artystów, a nie uprzywilejowane miejsce spotkań).

Patrice Bäumel startuje z nową marką. Czym jest "HALO" ?
Fot. Patrice Bäumel

Zwrócono również uwagę na pozytywną „politykę drzwiową” z przyjazną ochroną, stymulującą strefę chilloutu z dala od hałasu, umożliwiającą spotkanie z innymi, oraz umieszczenie kabiny DJ-a w pomieszczeniu na poziomie gruntu lub blisko niego, aby artyści i tancerze mogli się dotykać. Odzwierciedla to filozofię Bäumela, zarówno jego samego, jak i jego marki, która postrzega muzykę jako narzędzie do łączenia ludzi i budowania poczucia jedności.

W oparciu o to misja HALO jest jasna od samego początku: nawiązać znaczącą więź ze światem rzeczywistym i traktować wszystkich na równi, „głęboko zanurzyć się artystycznie”, uczestniczyć „bez konsumentów, bez pasażerów” i ogarnąć miłość, jedność i wysokie wibracje – komentuje Patrice Bäumel.

Patrice BäumelHalo to także płyty, EP-ki i single

Ale HALO to nie tylko imprezy, ale i płyty muzyczne. Na debiutanckim wydawnictwie marki znalazły się dwa utwory.

W pierwszym z nich, Zero Gravity, usłyszymy Sylvaina Chauveau, który wpadł w ucho Bäumelowi swoim coverem utworu I Follow Rivers Lykke Li. Jest to wpadający w ucho kawałek z okolic techno, które zabiera słuchacza w ośmiominutową, tajemniczą, pełną wokalu podróż. Drugi utwór, Six, to z kolei siedmiominutowy kawałek, który kontynuuje dotychczasowe melodyjne techno Bäumela.

Po wydaniu w takich wytwórniach jak Kompakt, Afterlife i Anjunadeep HALO daje Bäumelowi – i nieuchronnie wielu innym artystom – przestrzeń do kreatywnego podejścia do swojej muzyki, której koncepcja jest świeżym spojrzeniem na dążenie do jedności, wspólnoty i zaangażowania.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →